Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
3
5
Data : Sobota, 5 styczeń
11
Data : Piątek, 11 styczeń
12
Data : Sobota, 12 styczeń
13
Data : Niedziela, 13 styczeń
17
Data : Czwartek, 17 styczeń
18
Data : Piątek, 18 styczeń
19
Data : Sobota, 19 styczeń
20
Data : Niedziela, 20 styczeń
22
Data : Wtorek, 22 styczeń
24
Data : Czwartek, 24 styczeń
26
Data : Sobota, 26 styczeń
31
Data : Czwartek, 31 styczeń

Magda Lena Łowkiel Z Zespołem

Koncerty
Termin: niedziela, 16 grudzień 17:00 - 19:00

Miejsce: SARP

MAGDA LENA ŁOWKIEL z zespołem

Magda Lena Łowkiel -wokalistka o delikatnym, lirycznym, ale jednocześnie energetycznym głosie. Pisze wiersze, teksty poszukując swoich przestrzeni muzycznych, nie zamykając się w żadne ramy. Ze współpracy z kompozytorką Jagą Olesińską z Krakowa, wiolonczelistką legendarnego zespołu Anawa Marka Grechuty, przez wiele lat związaną z Olsztynem oraz autorką tekstów Anną Snochowską z Barczewa, a także Piotrem Banaszkiem aranżerem i multiinstrumentalistą z Olsztyna, powstają autorskie piosenki literackie, pełne oddechu i przemyśleń, wirujące w marzeniach. Jest to repertuar inspirowany klimatami m.in. twórczości Marka Grechuty, Tori Amos, Agi Zaryan, Agnes Obel, Grzegorza Turnaua.
Wokalistce będą towarzyszyć doświadczeni muzycy: 
Robert Tokarski- Instrumentalista, wszechstronny muzyk, basista, klarnecista i saksofonista oraz Rafał Górczyński- pianista, akordeonista, doświadczony muzyk sesyjny. Razem tworzą jedną muzyczną wrażliwość na scenie.
Na koncercie w Klubie SARP zabrzmią oprócz utworów autorskich również popularne utwory w tym odrobinę świątecznych klimatów w stylistce jazzowej i około poetyckiej. 
Jednym słowem muzycy dadzą lirycznego czadu!

Klub SARP oraz Kasia Blonka Music Manager zapraszają na koncert tego niezwykłej artystki z zespołem już 16 grudnia o godz.17 

Bilety w cenie 15 zł do nabycia w Klubie Sarp od 21 listopada, ze względu na duże zainteresowanie i ograniczoną liczbę miejsc proponujemy szybszy zakup biletów.

 

Telefon
517 700 232
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres
Hugona Kołłątaja 14, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


 

Terminy


Okres: niedziela, 16 grudzień 17:00 - 19:00

Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Czwartek, 17.01.2019