Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
2
Data : Wtorek, 2 kwietnia
3
Data : Środa, 3 kwietnia
4
Data : Czwartek, 4 kwietnia
5
Data : Piątek, 5 kwietnia
6
Data : Sobota, 6 kwietnia
7
Data : Niedziela, 7 kwietnia
9
Data : Wtorek, 9 kwietnia
10
Data : Środa, 10 kwietnia
11
Data : Czwartek, 11 kwietnia
12
Data : Piątek, 12 kwietnia
13
Data : Sobota, 13 kwietnia
14
Data : Niedziela, 14 kwietnia
17
Data : Środa, 17 kwietnia
18
Data : Czwartek, 18 kwietnia
23
Data : Wtorek, 23 kwietnia
24
Data : Środa, 24 kwietnia
25
Data : Czwartek, 25 kwietnia
26
Data : Piątek, 26 kwietnia
27
Data : Sobota, 27 kwietnia
28
Data : Niedziela, 28 kwietnia

Chaz Depaolo/ Dobranocka Bluesowa

Koncerty
Termin: środa, 21 listopada 19:00 - 22:00

Miejsce: Galeria Sowa, Olsztyn, Zamkowa 2

Grając, jak nazywa, 'Electric Style Of Blues' oraz mieszkając 2 mile od Nowego Jorku, Chaz DePaolo jest znanym w Europie Zachodniej oraz USA gitarzystą Bluesowo-rockowym. Chaz koncertował w USA, Kanadzie oraz Europie. Współpracował na scenie z takimi artystami jak: Commander Cody, Bernard Purdie, Buddy Miles, Jose Feliciano, Harvey Brooks, Blue Lou Marini, Brian Downey, Pete Brown, Monster Mike Welch, Vince Converse oraz z legendarnymi Davidem Maxwellem, Steve’em Phillipsem z The Notting Hillbilies oraz z nominowanym do nagrody Grammy Reesem Peoject. Chaz współpracował również z Sekcją Rytmiczną Groundhogs w składzie Ken Pustelnik i Pete Cruickshank. The "Hogs" nagrywali z Johnem Lee Hookerem oraz wspierającymi ich Little Walterem i Jimmym Reedem. Chaz gra na ponad 150 koncertach rocznie, głównie w USA i Europie. Występował w programie 'FOX and FRIENDS' w Amerykańskiej Telewizji Fox News oraz Brytyjskim BBC, gdzie nazwany został jednym z największych talentów Elektrycznego Bluesa XXI wieku. Jak sam o sobie mówi 'Gram tradycyjne Bluesowe kompozycje z rokowym czuciem'. Jego ostatnia płyta Flirting with the Blues wyraża głęboką wiedzę, jak i doświadczenie tego młodego artysty oraz oryginalność sposobu w jaki wyraża swoją własną drogę odczuwania Bluesa .Przy tworzeniu tego krążka razem z Chazem zagrali między innymi tacy artyści jak Jason Ricci i David Maxwell, oraz inne światowe sławy Bluesa. Wśród recenzentów Chaza znalazły się takie sławy jak: Bill Camp, Diane Gillard, Dave Scott oraz Tom Hysop. 'Flirtin With The Blues" Pierwsze, poważne pojawienie się tego gitarzysty i piosenkarza z > New > Jersey było oszałamiające' > Chaz DePaolo jest stworzony do tego, by stać się wielkim nazwiskiem na Bluesowej scenie. Flirtin' spowoduje, że jego kariera rozwinie się w zawrotnym tempie. Wysoko polecana płyta Bill Camp. Na trasie koncertowej Chaz wystąpi z zespołem w składzie Łukasz Gorczyca - bass, Tomek Dominik - dr

źródło

 

Telefon
502656902
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres
Zamkowa 2, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


 

Terminy


Okres: środa, 21 listopada 19:00 - 22:00

Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Sobota, 20.04.2019