Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun

Improintymnie

Spektakle
Termin: wtorek, 13 listopada 18:00

Miejsce: Kloszart ul. Kurta Obitza 1, 10-725 Olsztyn

IMPROINTYMNIE
 
Zapraszamy do naszych Podziemi na najbardziej kameralny format długiej formy impro. Na waszych oczach stworzymy całą historię zaczynając od… spojrzenia sobie w oczy. Tak, spojrzenia, w którym będziemy słuchać się i badać, zbierać z siebie nawzajem inspiracje: z drgnięcia powieką, palcem, nerwowego uśmiechu czy nawet szczegółu na bluzce partnera. Z plejady tych najdrobniejszych drgnięć między nami upleciemy całą tkaninę wyobrażonego świata, postaci, relacji między nimi, a w konsekwencji całą historię.

W Improintymnie „mniej znaczy więcej”. To format pozbawiony wszelkich ornamentów, upiększaczy, „sposobików” na postać, które zakrywają to, czego pokazać nie chcemy, wstydzimy się lub obawiamy. Tu zobaczymy żywego, psychicznie nagiego człowieka, który po prostu patrzy w oczy partnerowi na scenie, nie mając wcześniej nic przygotowanego. Zobaczymy także klasyczny, solidny warsztat długiej formy: postaci z wyraźną psychologią, motywacjami oraz celami, do których dążą. 

 

Adres
Kurta Obitza 1, 10-725 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Sobota, 06.06.2020