Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
11
Data : Środa, 11 kwietnia

Lilla Weekend Olsztyn - Gaby &estefy (Domenican Rep./spain )

Taneczne
Termin: piątek, 12 kwietnia 21:00 - niedziela, 14 kwietnia 19:00

Miejsce: Browar Warmia

Informacja o tych warsztatach zachwyci wszystkich Salseros i Bachateros, nie tylko z Olsztyna! W dniach 12-14 kwietnia 2019 r., Lilla Salsa Academy będzie gościć jedną z najlepszych par tanecznych o międzynarodowej sławie! Przed Wami Gaby y Estefy. 
Ich styl to perfekcyjne połączenie tańca klasycznego, hiszpańskiej tradycji i dominikańskiej muzykalności. Gaby y Estefy to mistrzowie bachaty i mambo. Podczas warsztatów będziecie mieli okazję nauczyć się od nich precyzji, elegancji i wyjątkowej interpretacji muzyki.
Pochodzący z Dominikany Gaby z wykształcenia jest muzykiem. Po studiach przeprowadził się do Hiszpanii, gdzie poznał Estefy - tancerkę baletową, tańczącą również flamenco. Połączenie ich umiejętności oraz wspólna praca nad doskonaleniem stylów takich jak salsa i bachata, sprawiły, że para wielokrotnie zajmowała pierwsze miejsca w wielu konkursach tanecznych w Europie. Unikalna technika, niesamowite triki, a przede wszystkim otwartość i uśmiech, sprawiają, że są zapraszani na festiwale i warsztaty na całym świecie. Tym bardziej niesamowity jest fakt, że w drugim tygodniu kwietnia spotkamy się z nimi na 6-godzinnych warsztatach w urokliwym miejscu, jakim jest olsztyński Browar Warmia.

GDZIE!?

Miejsce warsztatów i imprez:
Browar Warmia
ul.Nowowiejskiego 15
10-162 Olsztyn

KIEDY?

12.04 2019 (PIĄTEK)
21:00 IMPREZA

13.04.2019 (SOBOTA)
11-18 WARSZTATY
21:00 IMPREZA / SHOWS / 

14.04.2019 (NIEDZIELA)
11-18 WARSZTATY

ARTYŚCI:

Gaby Estefy (Domenican Rep./Spain)
Klaudia KunderaGrzegorz Cebulski (Poland/Kielce)
Klaudia Kopiec & Krzysztof Walkowiak (Poland/Gdańsk)
Kamila Grygorowicz & Krzysiek Fibe (Poland/Olsztyn/Gdańsk)

CENNIK:

Aktualna cena za full pass w wyjątkowo niskiej cenie 260pln!!!
Promocja do końca grudnia :) Od stycznia ceny idą w górę!!!
Progi cenowe wkrótce...
Full pass obejmuje wejście na 10 godzin zajęć na poziomie open z topowymi artystami z kraju i z zagranicy oraz wejście na piątkową imprezę i sobotnią galę z pokazami zaproszonych artystów oraz szkół tańca.

Zgłoszenia wysyłajcie do nas na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w odpowiedzi dostaniecie całe info. :) 

Dołączcie do wydarzenia by wiedzieć więcej i być z naszymi informacjami na bieżąco.

źródło

 

Adres
Feliksa Nowowiejskiego 15, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


 

Terminy


Okres: Od piątek, 12 kwietnia 21:00 do niedziela, 14 kwietnia 19:00

Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Sobota, 30.05.2020