Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
5
Data : Poniedziałek, 5 sierpnia

Polacy Europy: Polski Piach – Koncert I Performens

Koncerty
Termin: piątek, 16 listopada 20:00 - 22:00

Miejsce: Galeria Dobro

Projekt Polski Piach to duet: multiinstrumentalista Patryk Zakrocki i Kuba Falkowski. Pretekstem do ich działań jest wszechogarniający planetę piach. Piach jest wspólny dla wszystkich kultur i dla wszystkich czasów, a w Polsce odgrywa szczególną rolę. Poza działalnością muzyczną artyści uruchomili akcję zbierania fotografii dokumentujących rodzinne spożywanie piachu. Polski Piach to też mikroakcja partyzancka, polegająca na wklejaniu etykiet polskiego piachu na opakowania bułki tartej w sklepach.

WSTĘP WOLNY

źródło

 

Telefon
89 522 13 72 (centrala), 89 522 13 70 (Informacja kulturalna)
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres
Stare Miasto 24/25, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


 

Terminy


Okres: piątek, 16 listopada 20:00 - 22:00

Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Poniedziałek, 19.08.2019