Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
5
Data : Poniedziałek, 5 sierpnia

Piszę Olsztyn: Wolność Słowa – Happening Poetycki

Festyny
Termin: piątek, 16 listopada 19:00 - 21:00

Miejsce: Scena Staromiejska


 • Kominek, dobre wino i cisza? Nie tym razem! Poezja będzie głośna! Przyjdź posłuchać jej pod Scenę Staromiejską i zanurz się w słowie. Dla pierwszych słuchaczy pocztówka literacka w prezencie – podaj ją dalej albo zachowaj na pamiątkę.

  Tysiące liter, setki słów, kilkudziesięciu twórców, kilkanaście wydarzeń, jedno miejsce – Olsztyn. Trzydniowe spotkania literackie twórców skupionych wokół słów: (nie)zależnych, wspólnych, wolnych i wielu innych. Wszystko to podczas warsztatów, dyskusji i prezentacji. W programie: animacje dla dzieci, „Głośna poezja” – happening na Scenie Staromiejskiej, panele dyskusyjne, kolejne spotkanie olsztyńskiej grupy twórczej „Półkowniczki” oraz literacka bitwa na słowa. A na dokładkę Slam Poetycki oraz premiera słuchowiska „Nieobecność” autorstwa Wojtka Kobusa i Dagmary Świerkowskiej.
  Wstęp na wszystkie wydarzenia jest wolny.

  Zapisy na warsztaty: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  WSTĘP WOLNY

  źródło

 

Adres
Stare Miasto, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


 

Terminy


Okres: piątek, 16 listopada 19:00 - 21:00

Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Poniedziałek, 19.08.2019