Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
6
7
8
9
23
30

Piszę Olsztyn

Inne
Termin: sobota, 17 listopada 09:00 - 23:00

Miejsce: Spichlerz MOK

PROGRAM:

9.00-12.00 – Słowa Podręczne – warsztat literacko-fotograficzny
Miejsce – Spichlerz MOK
W Spichlerzu spotkają się słowo i obraz. Weź udział w zajęciach rozwijających warsztat pisarski, wyobraźnię i twórcze myślenie. Zobacz, jak literatura łączy się ze sztukami wizualnymi i co może z tego wyniknąć.
Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

13.00-15.00 – Słowa (Nie)zależne – panel dyskusyjny z reportażystami i dziennikarzami niezależnymi
Miejsce – Spichlerz MOK
O zadaniach i wyzwaniach stojących przed dziennikarstwem i reportażem offowym. Poza mainstreamem wiele się dzieje. Chcesz wiedzieć co? Przyjdź.

15.30-17.30 – Słowa Wspólne – spotkanie grupy twórczej Półkowniczki
Miejsce – Spichlerz MOK
Półkowniczki to spotykająca się regularnie grupa kobiet piszących, myślących i czujących. Po raz pierwszy w historii wydarzenie będzie otwarte także dla mężczyzn. Okazja niepowtarzalna – Panie zapraszają Panów! Dialog równy, inspirujący i ubogacający przed nami!

18.00 19.00 – Premiera słuchowiska „Nieobecność” autorstwa Wojtka Kobusa i Dagmary Świerkowskiej
Miejsce – Stary Zaułek
O głodzie w czasach przesytu i samotności w globalnej wiosce. Bohaterowie słuchowiska szukając odpowiedzi na najważniejsze życiowe pytania mimochodem znajdując siebie.

19.00-21.00 – Slam Poetycki Słowo w słowo
Miejsce – Stary Zaułek
Literacka bitwa na słowa w najlepszym wydaniu. Piszesz? Przynieś swoje teksty i zmierz się w literackim pojedynku lub przyjdź pokrzyczeć na poetów. Najlepszego wybierze publiczność. Bądź gotowy na wszystko!

WSTĘPWOLNY

 
źródło

 

Telefon
89 522 13 72 (centrala), 89 522 13 70 (Informacja kulturalna)
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres
Piastowska 13, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


 

Terminy


Okres: sobota, 17 listopada 09:00 - 23:00

Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Niedziela, 12.07.2020