Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
11

Olsztyn: Dni Edukacji Prawniczej

Wykłady, Prelekcje, Spotkania
Termin: poniedziałek, 5 listopada 08:00 - środa, 7 listopada 20:00

Miejsce: Wydział Prawa i Administracji UWM w Olsztynie Warszawska 98, 10-702 Olsztyn

Jesteś studentem prawa, ale zupełnie nie wiesz, co tak naprawdę interesuje Cię w tej dziedzinie nauki? Masz mętlik w głowie i nie wiesz, w którym kierunku się rozwijać?
Tak się składa, że Dni Edukacji Prawniczej pomogą rozwiać Twoje wątpliwości i poszerzyć horyzonty! Ale co to tak właściwie jest? Czytaj dalej! 

Jest to jeden z największych ogólnopolskich projektów organizowanych przez ELSA Poland w 15 ośrodkach akademickich w tym samym czasie.
Przez trzy dni będziesz mógł uczestniczyć w certyfikowanych warsztatach, szkoleniach i spotkaniach, które będą dla Ciebie cennym doświadczeniem. W tym roku Dni Edukacji 
Prawniczej odbędą się w dniach 5-7 listopada na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

Wkrótce zostaną udostępnione informacje na temat szczegółowej agendy i zapisów.
Nie może Cię tam zabraknąć!

źródło

 

Adres
Aleja Warszawska 98, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


 

Terminy


Okres: Od poniedziałek, 5 listopada 08:00 do środa, 7 listopada 20:00

Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Poniedziałek, 22.07.2019