Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
2
Data : Wtorek, 2 kwietnia
3
Data : Środa, 3 kwietnia
4
Data : Czwartek, 4 kwietnia
5
Data : Piątek, 5 kwietnia
6
Data : Sobota, 6 kwietnia
7
Data : Niedziela, 7 kwietnia
9
Data : Wtorek, 9 kwietnia
10
Data : Środa, 10 kwietnia
11
Data : Czwartek, 11 kwietnia
12
Data : Piątek, 12 kwietnia
13
Data : Sobota, 13 kwietnia
14
Data : Niedziela, 14 kwietnia
17
Data : Środa, 17 kwietnia
18
Data : Czwartek, 18 kwietnia
23
Data : Wtorek, 23 kwietnia
24
Data : Środa, 24 kwietnia
25
Data : Czwartek, 25 kwietnia
26
Data : Piątek, 26 kwietnia
27
Data : Sobota, 27 kwietnia
28
Data : Niedziela, 28 kwietnia

Ayden _ Ignu

Koncerty
Termin: sobota, 15 grudnia 20:30 - 22:30

Miejsce: MECH

Zespół ma za sobą intensywny czas koncertowy. Występował między innymi na Red Smoke Festival w Pleszewie. Towarzyszył też izraelskiej gwieździe Ouzo Bazooka na gdyńskim koncercie. Rozgrzewał również warszawską publikę przed amerykanami z The Myrrors i Triptides. Ma za sobą trasę koncertową z finami z Death Hawks i grekami z Naxatras. Materiał prezentowany był w czasie sesji na żywo dla Antyradia oraz Radia Dla Ciebie. Za swój wielki sukces uważają zwycięstwo nagrody publiczności, nagrody prezydenta oraz nagrody dla osobowości scenicznej XXI Mayday Rock Festival w Głogowie.
Ignu to postać stworzona przez amerykańskiego poetę Alena Ginsberga. To święty i szaleniec. Budda i menel. Codziennie śpi w innym łóżku. Poszukuje oświecenia i zbawienia. Każdy Ignu rozpozna drugiego Ignu. Jan rozpoznał Cyryla, David - Lubosza. Rozpoznali się od razu gdzieś 
na warszawskiej Pradze. Grają razem od 2015 roku. 

Posłuchaj:
https://www.youtube.com/Ignuband
https://www.soundcloud.com/ignuofficial

Ayden

Kwartet, którego stylistyka wypływa z brzmień określanych jako post-rock, progresja, ambient. Ayden to emocje i przestrzeń, spokojnie i stopniowo budowane napięcie, które rozładowują pełne werwy momenty kulminacyjne.To zaskakująca i pełna energii instrumentalna podróż, która zainteresuje każdego miłośnika post-rockowych wrażeń.

Na początku 2017 roku premierę miał debiutancki album „Identity”. Nad produkcją pracowali m.in. członkowie Tides From Nebula, mixem zajął się Jakub Mańkowski znany ze współpracy m.in. z Behemoth, Blindead czy Obscure Sphinx. 

Od momentu wydania płyty zespół miał okazję odbyć trasę z zespołami Disperse i Retrospective. Supportowali również Spoiwo, Besides, Spiral, Sounds Like The End Of The World, Kairon;IRSE (FI) czy Immanu El (SWE). Na koncie są również udane koncerty w Niemczech, Belgii i Holandii. 

W drugiej połowie 2019 roku, planowany jest drugi krążek, zatem można się spodziewać, że usłyszymy kilka nowych utworów. 

https://youtu.be/ebxJm4lrr08
https://youtu.be/vnZ7l1hgkE4
BC: https://weareayden.bandcamp.com/ 
Spotify: https://open.spotify.com/album/1Ksm2kNpxCJJP1gztH6Yqf

ŹRÓDŁO

 

E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres
10-029, Prosta 38, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


 

Terminy


Okres: sobota, 15 grudnia 20:30 - 22:30

Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Wtorek, 23.04.2019