Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
11

Inwazja Rock'a W 'starej Fabryce' !

Koncerty
Termin: piątek, 14 września 22:00 - 23:59

Miejsce: Stara Fabryka

Już w piątek, 14 września w olsztyńskiej "Starej Fabryce" wystąpią:

TRANSTIME Grupa pierwotnie powstała na początku 2001 roku w Działdowie (warmińsko-mazurskie). Po zawieszeniu działalności w 2002 roku, zespół powrócił dość niespodziewanie w roku 2011, w niemal całkowicie nowym składzie. Zespół prezentuje twórczość z pogranicza melodyjnego rocka oraz cięższych brzmień. Obecnie trwają prace nad debiutanckim albumem grupy. 
Obecny skład: 
Anette Tanasiewicz - wokal 
Kuba 'Diabli' Pszenny - gitara prowadząca 
Kuba Kuc - gitara rytmiczna
Patryk Szymański - bas 
Robert Markowski - bębny
____________________________ 

BLOODY MESS: Gdy każdy członek zespołu ciągnie w swoją stronę metalu, tylko dobra komunikacja może obrodzić w muzykę. I tak właśnie wyglądają utwory Bloody Mess – mieszanka wszelakich stylów wokalnych, od spokojnego śpiewu po kwaśne screamy, melodyjnych gitar połączonych z metalowym mięsem, groove’u na perkusji wpadającego w thrashowe młócki. Teskty po angielsku. Wszystko to, z zachowaniem kompozycji i spójności, razem daje bardzo energetyczną muzykę z miejscową chwilą na zadumę. Bloody Mess 
____________________________________ 

LEGENDA: Legenda: Zespół powstał w 2000 roku w Nidzicy. Po paru latach przerwy wraca z płytą "Nigdy Nie Mów Nigdy". Rockowe granie z domieszką reggae.

źródło

 

Telefon
572 649 959
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres
Hugona Kołłątaja 15, 10-034 Olsztyn, Polska

 

Mapa


 

Terminy


Okres: piątek, 14 września 22:00 - 23:59

Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Poniedziałek, 22.07.2019