Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
11

Stand-Up Warmia Andergrant / Kutek, Pięta, Juszczak, Topolski

Kabaret, Stand-up
Termin: czwartek, 27 września 20:00 - 22:00

Miejsce: Klub Nowy ANDERGRANT

Zapraszamy na dwudziestą odsłonę STAND-UP WARMIA ANDERGRANT! Na scenie zobaczymy czterech zacnych gości! Całość poprowadzi Jaksa i Sawczuk.
Zapraszamy także na OPEN MIC'a! Mamy 2 wolne miejsca.
Wszyscy chętni, którzy chcieliby spróbować swoich sił na scenie lub przetestować materiał, mogą się zgłaszać pisząc wiadomość do fanpage Stand-up Warmia. Dostaniecie po 5 minut.
--------------------------------------------------
>> WOJTEK PIĘTA
wystąpił na scenach każdego z większych miast w Polsce oraz w telewizji w programie Kuby Wojewódzkiego i Comedy Central. Uczestnik obu edycji Polskiej Ligi Stand-upu. Finalista Festiwalu Antrakt 2016. Brał udział w roastach: Tego Typa Mesa oraz Krzysztofa Skiby. Gospodarz krakowskiej sceny Stand-up w Bakałarzu, katowickiej i chorzowskiej Stand-up Silesia oraz Stand-up Tarnów. Autor kanału w serwisie youtube oraz improwizator sceniczny.
www.facebook.com/pietastandup

>> MICHAŁ KUTEK
z wykształcenia prawnik, od trzech lat postępuje wbrew woli rodziców, coraz silniej ciągnąc w stronę stand-upu. Michał prezentuje inteligentny humor i dobrze skonstruowane żarty. Nie należy do rozgorączkowanych, biegających po scenie spoconych dzików. Trochę w nim goryczy i rozczarowania; sobą oraz światem, podoba nam się to. Aktywnie działa na scenie poznańskiej.
www.facebook.com/kutek14

>> MICHAŁ JUSZCZAK
lider Wrocławskiego Stand-upu. Opowiadaniem żartów zajmuje się od czterech lat. Jest też członkiem grupy improwizacyjnej Nieomylni. Przy tej mieszance będziecie mogli zobaczyć jego dość dziwną wyobraźnię i to, co go denerwuje. Bez taryfy ulgowej dla siebie i innych. Przede wszystkim dla innych. I siebie. 
www.facebook.com/michaljuszczakstandup

>> MIKE TOPOLSKI
Trzydziestoletni komik z Londynu o wyglądzie dwunastolatka z karnetem na siłownie. Jego żarty są jak linie lotnicze Ryanair- tanie ale dowiozą. 
Recenzje:
"Gdy Mike przekracza granice, nie wiemy czy się śmiać czy płakać" kontrola lotniska Stansted
"Tuż po ziemniakach i wódce, najlepszy polski towar eksportowy w UK" / sieć sklepów Kartofel

Prowadzenie: 
ARKADIUSZ JAKSA JAKSZEWICZ
www.facebook.com/jajaksa
KRZYSZTOF SAWCZUK
www.facebook.com/standupteka

>> Uczestnicy OPEN MIC! 

źródło

 

E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres
Kołobrzeska 32, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


 

Terminy


Okres: czwartek, 27 września 20:00 - 22:00

Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Poniedziałek, 22.07.2019