Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
11

James Button Band W Revolverze

Koncerty
Termin: sobota, 22 września 20:00 - 23:00

Miejsce: Revolver Rock Cafe Olsztyn

James Button Band to trio ze Szczecinka, inspirujące się muzyką Rock'n'Roll z lat 60's i wczesnych lat 70's oraz wibracjami dnia dzisiejszego. Na swój nieprzytomny sposób łączą rock z funkiem, rockiem psychodelicznym, progresywnym oraz bluesem, czasem też uderzają mocniej. Surowe i mocne brzmienia oraz kurz w powietrzu.
W skład wchodzą Jakub Legan (gitara, wokal), Kamil Jurczak (bas) oraz Kamil Kondała (perkusja, drugi wokal).
Od początku istnienia niezmordowanie grają koncerty.Zespół obecnie jest w trasie promującej ich debiutancki album " Another Sleepy Album

Nieprzytomne trio zaprasza wszystkich fanów Rock'n'Rolla z Olsztyna. Przybywajcie do Revolver Rock Cafe Olsztyn i ubierzcie się jak hipisi albo całkowicie na czarno.

źródło

 

Adres
Joachima Lelewela 4, 10-021 Olsztyn, Polska

 

Mapa


 

Terminy


Okres: sobota, 22 września 20:00 - 23:00

Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Poniedziałek, 22.07.2019