Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
11

Obcy - Poza Strefą Komfortu

Wystawy, Wernisaże
Termin: czwartek, 13 września 18:30 - 19:00

Miejsce: Kloszart ul. Kurta Obitza 1, 10-725 Olsztyn

Julia Bojaruniec - olsztynianka, studentka II roku fotografii Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi.

''Kim jest Obcy? Czy to przypadkowy przechodzień na ulicy, czy może przybysz z innej planety? A może to każdy z nas jest czasem Obcym? Co to znaczy poczuć się wyobcowanym? Nie umieć mówić w języku, którym posługują się ludzie dookoła, nie odnajdować się w grupie, nie umieć żartować i płakać z innymi, widzieć siebie jako kogoś pochodzącego z innej bajki. Chłód w żołądku i uczucie, że bardzo nie chce się być tam, gdzie właśnie się jest. Powiedzenie czegokolwiek w takiej sytuacji wywołuje emocje, które chciałam zobrazować moimi fotografiami. Jakby było się dziwnym, niepasującym, powygniatanym czymś, na co patrzą wszyscy ludzie. Czymś, czego nie można sklasyfikować, ani zrozumieć, czymś zupełnie Obcym.'' 

źródło

 

Adres
Kurta Obitza 1, 10-725 Olsztyn, Polska

 

Mapa


 

Terminy


Okres: czwartek, 13 września 18:30 - 19:00

Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Poniedziałek, 22.07.2019