Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
Data : Sobota, 1 czerwca
2
Data : Niedziela, 2 czerwca
5
Data : Środa, 5 czerwca
6
Data : Czwartek, 6 czerwca
7
Data : Piątek, 7 czerwca
8
Data : Sobota, 8 czerwca
11
Data : Wtorek, 11 czerwca
14
Data : Piątek, 14 czerwca
15
Data : Sobota, 15 czerwca
16
Data : Niedziela, 16 czerwca
18
Data : Wtorek, 18 czerwca
19
Data : Środa, 19 czerwca
21
Data : Piątek, 21 czerwca
22
Data : Sobota, 22 czerwca
23
Data : Niedziela, 23 czerwca
26
Data : Środa, 26 czerwca

Wama Ladies Open 2018

Sport
Termin: sobota, 1 września 09:00 - niedziela, 2 września 18:00

Miejsce: Olimpijska 9, 10-164 Olsztyn, Polska

ZAPISY POD ADRESEM: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScJMR423_xgCO7XcovZ-O2Vr0KVu0kC1QPhjkjH0dDnkNchpA/viewform?usp=sf_link

Po sukcesie zeszłorocznego turnieju tenisowego amatorek organizujemy kolejną edycję tego wydarzenia. W tym roku II Otwarte Amatorskie Mistrzostwa Warmii i Mazur Kobiet o puchar Prezydenta Olsztyna w tym roku odbędą się pod nazwą WAMA Ladies Open 2018. Będą one jeszcze ciekawsze, z jeszcze większą liczbą Uczestniczek i większym rozmachem :D 

Turniej będzie trwał 2 dni, a dodatkowo będziemy rywalizowały zarówno w grze pojedynczej i grze podwójnej (debel dobierany). Jeśli pogoda pozwoli, rozegramy również turniej pocieszenia.

NAGRODY I ATRAKCJE:
Dla każdej startującej, która dokona wcześniejszej rejestracji i opłaty przewidziane są nagrody gwarantowane - tzw. starter-pack'i.

Współorganizatorem turnieju jest klub Budowlani Olsztyn. Dzięki tegorocznemu wsparciu Urzedu Miasta Olsztyna oraz Sponsorów, w turnieju będą do zdobycia nagrody rzeczowe, m.in. vouchery na pobyty w hotelach, do SPA, na masaż, a także gadżety sportowe.

Na Uczestniczki czeka wiele atrakcji w trakcie turnieju, m.in. strefa beuty, strefa relaksu, a także stoisko edukacyjne. Szczegóły będziemy przekazywać na bieżąco.

W sobotę odbędzie się players party dla Uczestniczek, czyli impreza integracyjna przy grillu - na terenie OKT Jodłowa.

KTO MOŻE WYSTARTOWAĆ W TURNIEJU
W turnieju mogą wystartować wszystkie chętne Panie w jakiś sposób związane z regionem Warmii i Mazur lub te, które otrzymają zaproszenie od Organizatorów. Jeśli nie masz zaproszenia, napisz wiadomość na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ;-)

Aby wziąć udział w turnieju należy zgłosić się za pomocą formularza (na www lub na OKT Jodłowa) oraz uiścić opłatę startową. Szczegółowe informacje i formularz zapisu znajdują się na stronie www.tenisolsztyn.pl

Udział widowni jest bezpłatny - można śmiało przybywać i dopingować swoje faworytki.

Szykuje się kolejne święto tenisa ziemnego w wykonaniu Pań, dlatego nie czekaj i już zarezerwuj sobie czas 1 i 2 września. 

Wszelkie informacje o Sponsorach, Partnerach, Mediach i atrakcjach będziemy uzupełniać na bieżąco zarówno na stronie wydarzenia, jak i na www.tenisolsztyn.pl 

Zachęcamy do udostępnienia wydarzenia na swoich tablicach, aby jak najwięcej chętnych tenisistek mogło dowiedzieć się o wydarzeniu.

źródło

 

Adres
Olimpijska 9, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


 

Terminy


Okres: Od sobota, 1 września 09:00 do niedziela, 2 września 18:00

Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Wtorek, 25.06.2019