Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
2
Data : Sobota, 2 luty
7
Data : Czwartek, 7 luty
8
Data : Piątek, 8 luty
9
Data : Sobota, 9 luty
10
Data : Niedziela, 10 luty
12
Data : Wtorek, 12 luty
13
Data : Środa, 13 luty
14
Data : Czwartek, 14 luty
15
Data : Piątek, 15 luty
16
Data : Sobota, 16 luty
17
Data : Niedziela, 17 luty
19
Data : Wtorek, 19 luty
21
Data : Czwartek, 21 luty
22
Data : Piątek, 22 luty
23
Data : Sobota, 23 luty
24
Data : Niedziela, 24 luty
28
Data : Czwartek, 28 luty

Wama Ladies Open 2018

Sport
Termin: sobota, 1 wrzesień 09:00 - niedziela, 2 wrzesień 18:00

Miejsce: Olimpijska 9, 10-164 Olsztyn, Polska

ZAPISY POD ADRESEM: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScJMR423_xgCO7XcovZ-O2Vr0KVu0kC1QPhjkjH0dDnkNchpA/viewform?usp=sf_link

Po sukcesie zeszłorocznego turnieju tenisowego amatorek organizujemy kolejną edycję tego wydarzenia. W tym roku II Otwarte Amatorskie Mistrzostwa Warmii i Mazur Kobiet o puchar Prezydenta Olsztyna w tym roku odbędą się pod nazwą WAMA Ladies Open 2018. Będą one jeszcze ciekawsze, z jeszcze większą liczbą Uczestniczek i większym rozmachem :D 

Turniej będzie trwał 2 dni, a dodatkowo będziemy rywalizowały zarówno w grze pojedynczej i grze podwójnej (debel dobierany). Jeśli pogoda pozwoli, rozegramy również turniej pocieszenia.

NAGRODY I ATRAKCJE:
Dla każdej startującej, która dokona wcześniejszej rejestracji i opłaty przewidziane są nagrody gwarantowane - tzw. starter-pack'i.

Współorganizatorem turnieju jest klub Budowlani Olsztyn. Dzięki tegorocznemu wsparciu Urzedu Miasta Olsztyna oraz Sponsorów, w turnieju będą do zdobycia nagrody rzeczowe, m.in. vouchery na pobyty w hotelach, do SPA, na masaż, a także gadżety sportowe.

Na Uczestniczki czeka wiele atrakcji w trakcie turnieju, m.in. strefa beuty, strefa relaksu, a także stoisko edukacyjne. Szczegóły będziemy przekazywać na bieżąco.

W sobotę odbędzie się players party dla Uczestniczek, czyli impreza integracyjna przy grillu - na terenie OKT Jodłowa.

KTO MOŻE WYSTARTOWAĆ W TURNIEJU
W turnieju mogą wystartować wszystkie chętne Panie w jakiś sposób związane z regionem Warmii i Mazur lub te, które otrzymają zaproszenie od Organizatorów. Jeśli nie masz zaproszenia, napisz wiadomość na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ;-)

Aby wziąć udział w turnieju należy zgłosić się za pomocą formularza (na www lub na OKT Jodłowa) oraz uiścić opłatę startową. Szczegółowe informacje i formularz zapisu znajdują się na stronie www.tenisolsztyn.pl

Udział widowni jest bezpłatny - można śmiało przybywać i dopingować swoje faworytki.

Szykuje się kolejne święto tenisa ziemnego w wykonaniu Pań, dlatego nie czekaj i już zarezerwuj sobie czas 1 i 2 września. 

Wszelkie informacje o Sponsorach, Partnerach, Mediach i atrakcjach będziemy uzupełniać na bieżąco zarówno na stronie wydarzenia, jak i na www.tenisolsztyn.pl 

Zachęcamy do udostępnienia wydarzenia na swoich tablicach, aby jak najwięcej chętnych tenisistek mogło dowiedzieć się o wydarzeniu.

źródło

 

Adres
Olimpijska 9, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


 

Terminy


Okres: Od sobota, 1 wrzesień 09:00 do niedziela, 2 wrzesień 18:00

Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Sobota, 16.02.2019