Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
11

Audiopole & Friends #olsztyn #pijana Czapla

Taneczne
Termin: sobota, 29 września 21:00 - 23:59

Miejsce: Pijana Czapla

Czy Ty też czujesz wciąż tą muzykę z tyłu głowy? Czy przypomina Ci się ten miękki, gorący piasek pod nogami, plaża pełna ludzi i nieskończone godziny przetańczone na Audiopolu? 
Przyjechałeś/aś w czwartek, a zostałeś/aś do poniedziałku, czyż nie? Tak Ci się podobało. Niby Audio już dawno minęło, ale Ty wciąż pamiętasz. Myśl o Audiopolu wraca do Ciebie jak bumerang, wciąż i stale, permanentnie, uporczywie zawraca Ci głowę. Niby wróciłeś/aś do pracy, ale nóżka pod stołem wciąż wystukuje bity. Wróciłeś/aś do Olsztyna, a plaża nad Ukielem przypomna Ci jezioro Sobótkę, kiedy tańczyłeś w nim stojąc po kolana w wodzie. Przeglądasz zdjęcia i filmiki przed snem, które zrobiłeś na Audiopolu. Tak, tęsknisz za Audiopolem.

Zapraszamy na imprezę, dzięki której wyzwolisz się z błogich wspomnień, spotkasz ludzi, z którymi bawiłeś się na Audiopolu i zatańczysz do swojej kochanej muzyki. 

A jeśli nie byłeś na Audiopolu masz szansę go posmakować i nadrobić zaległości. Za rok na pewno pojedziesz ?

źródło

 

Telefon
575 191 616
Adres
Górna 1, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


 

Terminy


Okres: sobota, 29 września 21:00 - 23:59

Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Poniedziałek, 22.07.2019