Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
Data : Sobota, 1 czerwca
2
Data : Niedziela, 2 czerwca
5
Data : Środa, 5 czerwca
6
Data : Czwartek, 6 czerwca
7
Data : Piątek, 7 czerwca
8
Data : Sobota, 8 czerwca
11
Data : Wtorek, 11 czerwca
14
Data : Piątek, 14 czerwca
15
Data : Sobota, 15 czerwca
16
Data : Niedziela, 16 czerwca
18
Data : Wtorek, 18 czerwca
19
Data : Środa, 19 czerwca
21
Data : Piątek, 21 czerwca
22
Data : Sobota, 22 czerwca
23
Data : Niedziela, 23 czerwca
26
Data : Środa, 26 czerwca

Wyzwania Fundraisingowe W Organizacjach Pozarządowych

Wykłady, Prelekcje
Termin: czwartek, 27 września 16:30 - 19:30

Miejsce: Olsztyńskie Centrum Organizacji Pozarządowych ul. Tarasa Szewczenki 1, 10-274 Olsztyn

Trzygodzinne spotkanie otwarte dla organizacji pozarządowych

Obowiązuje kolejność zgłoszeń (osoby uczestniczące w spotkaniu będą miały pierwszeństwo udziału w całodziennych warsztatach Fundraising z pasją 4 października)

Podczas spotkania dowiemy się m.in. na czym polegają największe wyzwania w komunikacji kampanii fundraisingowych. Zastanowimy się, czy można pozostać wiernym misji organizacji a jednocześnie działać sprzedażowo. Przedyskutujemy podobieństwa i różnice między polskim fundraisingiem a pozyskiwaniem funduszy i darowizn rzeczowych w innych krajach: Europy Zachodniej i Środkowo-Wschodniej. Porozmawiamy o tym, dlaczego polscy fundraiserzy odchodzą z pracy i dlaczego sytuacja finansowa w trzecim sektorze bywa bardzo niestabilna.

Metody pracy: formularze, prezentacja
W trakcie spotkania uczestnicy określą przy pomocy dedykowanych formularzy, jakie największe wyzwania stoją przed organizacjami, które reprezentują. Diagnoza będzie punktem wyjścia do udziału w całodziennym warsztacie, który odbędzie się 4 października.

Prowadząca:
Maria Olszewska (www.mjjo.pl), prowadzi szkolenia i doradztwa z fundraisingu w językach polskim, angielskim i włoskim.

Współpracowała jako trenerka m.in. z Polskim Stowarzyszeniem Fundraisingu, Centrum Arrupe, Europejskim Centrum Komunikacji i Kultury (m.in. prowadziła zajęcia w ramach Christian Educational Leadership Project oraz w ramach Executive Education for Bishops and Ecclesiastical Superiors from the Countries of the Former Soviet Block) oraz ma bogate porfolio organizacji, które szkoliła i w których wdrażała fundraising od strony praktycznej.
Wykładała fundraising i przedsiębiorczość społeczną na Akademii Morskiej w Gdyni i na Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni. Współtworzy nowatorski program doradczy dla Miasta Gdańska "Twoje pierwsze kroki w fundraisingu". Maria jest jednym z pierwszych w Polsce fundraiserów z Europejskim Certyfikatem Fundraisera. Wspiera rozwój fundraisingu w Polsce oraz wybrane inicjatywy artystyczne. Od 2011 roku do 2015 roku w ramach wolontariatu w PSF zorganizowała 14 Klubów Fundraisera na Pomorzu oraz 2 w Olsztynie (Kluby były spotkaniami z praktykami fundraisingu o charakterze otwartym skierowanymi do organizacji pozarządowych). Prywatnie jest miłośniczką aktorstwa i wspinaczki.

 

Źródło

 

Adres
Tarasa Szewczenki 1, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


 

Terminy


Okres: czwartek, 27 września 16:30 - 19:30

Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Wtorek, 25.06.2019