Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
2
Data : Wtorek, 2 kwietnia
3
Data : Środa, 3 kwietnia
4
Data : Czwartek, 4 kwietnia
5
Data : Piątek, 5 kwietnia
6
Data : Sobota, 6 kwietnia
7
Data : Niedziela, 7 kwietnia
9
Data : Wtorek, 9 kwietnia
10
Data : Środa, 10 kwietnia
11
Data : Czwartek, 11 kwietnia
12
Data : Piątek, 12 kwietnia
13
Data : Sobota, 13 kwietnia
14
Data : Niedziela, 14 kwietnia
17
Data : Środa, 17 kwietnia
18
Data : Czwartek, 18 kwietnia
23
Data : Wtorek, 23 kwietnia
24
Data : Środa, 24 kwietnia
25
Data : Czwartek, 25 kwietnia
26
Data : Piątek, 26 kwietnia
27
Data : Sobota, 27 kwietnia
28
Data : Niedziela, 28 kwietnia

Wyjazdy Międzymiastowe

Inne
Termin: piątek, 13 kwietnia 18:00

Miejsce: Akademicki Klub Turystyczny

Międzymiastowo spotkajmy się w Olsztynie!
Akademicki Klub Turystyczny w Olsztynie, działający przy Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim, używający skrótu „AKT” serdecznie zaprasza przedstawicieli, członków, sympatyków i przyjaciół akademickich agend turystycznych(zaprzyjaźnione agendy nieturystyczne są również przeserdecznie mile widziane), do spędzenia kwietniowego weekendu w terminie 13-15 kwietnia 2018 roku w stolicy Warmii na wielkiej turystycznej integracji.
Organizujemy Studencki Festiwal Podróży Kormorany, którego VIII edycja odbędzie się w tożsamym terminie do olsztyńskiego wyjazdu międzymiastowego, zatem tworzy się płaszczyzna do lepszego zapoznania podczas atrakcji, jakie zaplanowaliśmy w związku z tym wydarzeniem. Będą turystyczne prelekcje, warsztaty węzłów żeglarskich (do wygrania kurs żeglarski), pokazy ratownictwa specjalistycznego, wykłady pro Gości, koncert zespołu Brylanty i Bażanty oraz (co przede wszystkim!) fantastyczne imprezy do najbielszego rana! Balety popełnimy w najpiękniejszym polskim kampusie – Kortowie. To tam zorganizujemy dla Was nocleg w sali sportowej nad rzeką Kortówką, przygotujemy jakieś jadło, rozpalimy grilla i przetańczymy godziny całe. Dużo milej będzie Wam, gdy spakujecie śpiwór. Symboliczne będą zrzuty na szamę. Poza atrakcjami Kormoranowymi planujemy zaprowadzić Was w urokliwe miejsca naszego miasta. Zachęcam aby wygooglować i wyfejsować sobie Festiwal i AKT, co upewni Was w potrzebie wzięcia udziału w olsztyńskich wyjazdach międzymiastowych. Zapisujcie się najlepiej do końca marca, abyśmy mogli wydrukować imienne identyfikatory, upoważniające Was do skorzystania z przywilejów organizatorów Festiwalu. 
Link do zapisów na identyfikatory: 
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1jt7blxrwVUPlkI3L-uQGcBVEarE3bIQ4gqDceZgfdi0/edit?usp=sharing
Poza zapisami po plakietki, chcielibyśmy spisać Waszą godność za pośrednictwem takowego formularza:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Az4gjv3KCCfWyPCRy9LLbe9cLwHh7x8IkixjEKK-M9A/edit?usp=sharing

Program Międzymiastowo*Olsztyn rozpocznie się piątkowym popołudniem w Kortowie (10-722 Olsztyn, ulica Kanafojskiego Nr 3, w budynku Domu Studenckiego 1, gdzie mieści się nasza siedziba) serdecznym przywitaniem i grillem przed klubem razem z Festiwalowiczami. To będzie bardzo dobra impreza! 
Plany szczegółowe zarysujemy w prędkiej przyszłości.

https://www.facebook.com/events/132025517615903/

Nie bądźcie skrępowani by w przypadku jakichkolwiek wątpliwości kontaktować się z Wiesią +48660564054, która w AKT wyznaczona została do kontaktów pozaklubowych. 

 

Telefon
https://www.facebook.com/akt.olsztyn/
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres
Czesława Kanafojskiego 3, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Sobota, 20.04.2019