Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
3
5
Data : Sobota, 5 styczeń
11
Data : Piątek, 11 styczeń
12
Data : Sobota, 12 styczeń
13
Data : Niedziela, 13 styczeń
17
Data : Czwartek, 17 styczeń
18
Data : Piątek, 18 styczeń
19
Data : Sobota, 19 styczeń
20
Data : Niedziela, 20 styczeń
22
Data : Wtorek, 22 styczeń
24
Data : Czwartek, 24 styczeń
26
Data : Sobota, 26 styczeń
31
Data : Czwartek, 31 styczeń

Koncert Z Niespodzianką

Koncerty
Termin: czwartek, 15 marzec 19:00

Miejsce: Filharmonia Warmińsko-Mazurska

Koncert z niespodzianką! –  tak zatytułowane są koncerty w dniu 15 i 16 marca 2018 roku. Od pulpitu dyrygenckiego orkiestrę symfoniczną Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej poprowadzi Tadeusz Wicherek. Solistami koncertów w programie, których znajdą się przeboje muzyki rozrywkowej, będą wokaliści Sylwia Przetak i Jarosław Kozielski. Artyści zaprezentują muzyczne hity z repertuaru m.in. Whitney Houston, Marylin Monroe, Lary Fabian, Roberty Flack, Johna Miles’a, Franka Sinatry, Roda Stewarda czy zespołu The Beatles. 

Dyrygent koncertów Tadeusz Wicherek to również kompozytor, aranżer, reżyser i producent muzyczny. W 1986 roku został laureatem nagrody Wielkiej Orkiestry Polskiego Radia na III Międzynarodowym Konkursie Dyrygentów im. Grzegorza Fitelberga w Katowicach. Prowadzi działalność koncertową w Polsce, Europie, Azji, Ameryce Północnej i Środkowej. Artysta współpracował z Teatrem Wielkim, Operą Narodową w Warszawie, był dyrygentem Warszawskiej Opery Kameralnej, z którą brał udział w przygotowaniu i wystawieniu wszystkich dzieł scenicznych W. A. Mozarta. Był dyrektorem artystycznym filharmonii w Jeleniej Górze oraz dyrektorem naczelnym i artystycznym filharmonii kaliskiej. Od marca 2007 r. jest dyrektorem Orkiestry Symfonicznej im. Karola Namysłowskiego w Zamościu. Występował na wielu międzynarodowych festiwalach m.in. takich jak: „Festiwal Mozartowski” w Warszawie, „Wratislavia Cantans”, „Warszawska Jesień” i „Carintischer Sommer Festival” w Austrii. 
Dokonał wielu nagrań archiwalnych dla Polskiego Radia i Telewizji oraz nagrań muzyki filmowej. W 2016 r. Tadeusz Wicherek został odznaczony   brązowym medalem „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”. Jest dyrektorem artystycznym Festiwalu Kultury im. Marka Grechuty oraz Festiwalu Kultury Włoskiej „Arte Cultura Musica e...” w Zamościu. Ten wszechstronny artysta, potrafi zdobyć serca publiczności nie tylko swoimi umiejętnościami muzycznymi, ale również interesującą i dowcipną konferansjerką, dzięki której przybliża publiczności prezentowane utwory. Nie inaczej zapewne będzie i tym razem.

Wokalistka Sylwia Przetak – swoje umiejętności wokalne rozwijała przy Studiu Artystycznym Metro, następnie w Teatrze N.O.R.A. Obecnie kształci się w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych im. Fryderyka Chopina w Warszawie na wydziale wokalno- estradowym. Uczestniczyła w programach muzycznych TVP 2 takich jak: „Bitwa na głosy”, „Tak to leciało”. Zagrała jedną z głównych ról na deskach Teatru Muzycznego Rampa, w spektaklu „W cieniu”, przygotowanym przez Teatr Muzyczny Tintilo.


Jarosław Kozielski - to aktor i wokalista, absolwent wydziału musicalowego London College of Music. Ma na swoim koncie role w Teatrze w Oknie w Gdańsku, Teatrze Rampa w Warszawie, Polskiej Filharmonii Bałtyckiej („Wonderful Town”) oraz Lawrence Hall w Londynie („Dracula”, „Bad Girls”). Występował z orkiestrą Filharmonii Opolskiej, Orkiestrą Symfoniczną w Zamościu. W 2017 roku zrealizował ogólnopolską trasę koncertową z programem musicalowym pod tytułem "Podróż musicalowa". 

Serdecznie zapraszamy!

 

Kasa biletowa jest czynna w dniach: wtorek-piątek w godz.10.00-18.00  

 

Telefon
89 527 51 75
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres
Bartosza Głowackiego 1, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Czwartek, 17.01.2019