Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
2
6
7
8
13
14
21
22
26
27
28
29

Drugi Dzień Otwarty I Warsztat "pracownia Młodych Projektantów"

Warsztaty
Termin: sobota, 3 marzec 11:00 - 13:00

Miejsce: Korczakowska Szkoła Marzeń w Olsztynie

Drugi dzień otwarty w Korczakowskiej Szkole Marzeń odbędzie się 3 marca 2018 roku o godzinie 11! Zapraszamy dzieci na warsztat „Pracownia młodych projektantów”.

Warsztat jest bezpłatny - zapraszamy dzieci, ale też rodziców, którzy chcą zapisać swoje dzieci do Korczakowskiej Szkoły Marzeń od września 2018 roku. Na spotkanie z nami zapraszamy także dzieci i rodziców zainteresowanych edukacją na drugim etapie edukacyjnym.


Prosimy o rejestrację: https://pracowniamlodychprojektantow2.evenea.pl/

Warsztat skierowany jest do dzieci w wieku 6-11 lat. Rozpocznie się o godzinie 11, prosimy o przybycie kilka minut wcześniej.

Podczas Dni Otwartych dzieci wezmą udział w warsztatach, a rodzice zobaczą jak prowadzimy zajęcia, spotkają się również z dyrekcją, nauczycielami i osobami zaangażowanymi w uruchomienie alternatywnej szkoły w Olsztynie :)

Zapraszamy!

Misją Korczakowskiej Szkoły Marzeń jest stworzenie każdemu dziecku warunków wszechstronnego rozwoju, odkrycia jego talentów i zdolności, bez nacisków i przymusu, lecz poprzez rozbudzanie jego naturalnej ciekawości i potrzeby poznania otaczającego świata.

W kompleksowy sposób wykorzystujemy najnowsze technologie informatyczne, innowacyjne metody i narzędzia edukacyjne w celu indywidualizacji procesu nauczania.

 

Adres
Aleja Generała Władysława Sikorskiego 23, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


 

Terminy


Okres: sobota, 3 marzec 11:00 - 13:00

Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Czwartek, 13.12.2018