Antywalentynki W Pijanej Czapli

Taneczne
Termin: 2018-02-14 19:30 - 23:58

Miejsce: Pijana Czapla

"Zostaniemy przyjaciółmi?", "to nie Twoja wina, tylko moja", "Kocham Cię, ale jak brata", "to nie ma sensu" - nie ważne, co usłyszeliście. Jesteś samotny? Zostawił Cię partner? A może nigdy go nie miałeś? Trafiłeś do friendzone?

To wszystko... nie ważne! Czapla nie pyta, Czapla rozumie i polewa!

Wpadaj do Pijanej Czapli i zobacz, że to nie koniec świata, poznaj ludzi takich jak Ty! Specjalnie, aby uleczyć wasze złamane lub kamienne serca przygotowaliśmy drinki zimniejsze niż serca waszych byłych!

Z głośników poleci 101 przebojów o złamanych sercach i o tym że miłość jest przereklamowana. Jeśli AntyWalentynki to Tylko z Czaplą...i naszymi barmanami.

https://www.youtube.com/watch?v=86rK7CHTj9w

Dajcie znać, jakie hity chcecie usłyszeć!

 

Telefon
575 191 616
Adres
Górna 1, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


 

Terminy


Okres: 2018-02-14 19:30 - 23:58

Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Website: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Wtorek, 21.08.2018