Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
6
7
8
12
14
15
19
20
21
22
27

Karnawał/amilcar Batista Cruz&arturaffek/ Sowa/ Olsztyn

Koncerty
Termin: niedziela, 11 luty 17:00 - 20:00

Miejsce: Galeria Sowa, Olsztyn, Zamkowa 2

Zapraszamy na karnawałowy wieczór z brazylijską muzyką na głos i dwie gitary oraz wróżby.
Amilcar Batista Cruz – brazylijski gitarzysta, kompozytor i wokalista. Jak mawiają profesjonaliści, jest wirtuozem gitary klasycznej, nie ma takiego drugiego, który połączył brazylijską muzykę z techniką flamenco.
W dorobku artystycznym ma kilkanaście własnych kompozycji. Te właśnie utwory są przygotowywane do wydania płyty na początku przyszłego roku. Jeden z nich, zatytułowany „Mar da Madeira”, został dedykowany mamie Cristiano Ronaldo – Dolores Aveira.
Dlaczego piosenka o Maderze, ponieważ kilka lat temu Amilcar Batista Cruz osiadł na tej rajskiej wyspie, zafascynowany jej pięknem.
Innymi dwiema kompozycjami – „Brincar de Amor” i „Sonho de Amor” – interesują się dwie duże wytwórnie filmowe.
Od września wystawiane są w teatrach Wieczory Brazylijskie, podczas których Amilcar z całym zespołem zaprasza widzów w świat brazylijskiej muzyki i tańca.
Amilcar Batista Cruz - wokal, gitara, Artur Affek - gitara
Bilety 25zł . Liczba miejsc ograniczona

 

Telefon
502656902
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres
Zamkowa 2, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


 

Terminy


Okres: niedziela, 11 luty 17:00 - 20:00

Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Wtorek, 19.02.2019