Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
15
16
17
18
22
23
24
25
29
30
31

Koncert Talentów Wośp

Koncerty
Termin: 2018-01-05 00:00

Miejsce: V LO i Gim 24

Siema! Jak co roku ZSO7 przyłącza się do Jurka Owsiaka i całej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 

W jaki sposób to robimy? Niezmiennie, jak co roku organizujemy Koncert Talentów. W tym roku zapraszamy Was na niego w piątek 5.01! 

Kto wystąpi? Oczywiście wspaniali i utalentowani uczniowie naszej szkoły, absolwenci i (uwaga!) NAUCZYCIELE! 

To będzie niezapomniana impreza jakiej w szkole jeszcze nie było! Obiecujemy, że się nie zawiedziecie i zapamiętacie ją na długo!

Zasady uczestnictwa w koncercie od lat też są niezmienne - każdy uczeń kupuje bilet w cenie 1 zł wpłacając do skarbnika odpowiednią kwotę. Oczywiście możecie przekazać więcej, bo wszystkie pieniądze z dystrubucji biletów przekazywane są do olsztyńskiego Sztabu WOŚP. 

Więcej szczegółów podamy wkrótce, a póki co zapraszajcie znajomych, udostępniajcie wydarzenie i róbcie jak najwięcej szumu, by to wydarzenie nie przeszło bez echa ? ogólnie #róbtacochceta! Siema!

 

Adres
Ignacego Krasickiego 2, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Wtorek, 16.10.2018