Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
Data : 2018-07-01

New Year's X Sylwester Z Johnnym X Dj Johnny Bravo

Taneczne
Termin: 2017-12-31 20:00 - 23:58

Miejsce: Klub Koktail, Kołłątaja 1

Zapraszamy na Wspólne świętowanie i teleportacje do roku 2018?

Sylwester w stylu - New Year's Eve cartoon, czyli dużo pozytywnego śmiechu, zabawy oraz kreskówkowych postaci? 

Co proponujemy ?
?Miejsca stojące - 30 pln 
?Miejsca siedzące - 50 pln 

?Dla każdego o 24:00 lampka Procecco ?

Możliwy catering w każdej formie ? 
?Info pod numerem - 530 806 911

Do 22:30 Johnny za barem poleca ?
? Red Bull Boat - 99 pln
(wyborowa 0,5 + 6 x Red Bull)
?Jameson Irish Whiskey 0,7 + soft - 199 pln
?Butelka Prosecco - 49 pln

? Sylwestrowy pociąg rozhula - Dj Johnny Bravo ?? Jego kariera rozpoczęła się oficjalnie od 2003, zaczynał w wieku 14 lat, żywi się muzyką i jednocześnie nią oddycha... Młody Bravo odnalazł pierwsze elektroniczne dźwięki na płytach Jean Michele, Jarre “Cities in Concert - Houston/Lyon”, przypadkiem wpadł też na Tangerine Dream-Live Poland oraz Tomita Snowflakes are Dancing ... kilka lat później zapominając o powyższych dźwiękach, biegał po mieście malując grafitti. Oddany w pełni rapowej kulturze, tańczył też break dance. Johnny Bravo postanowił więc połączyć miłość do tańca i muzyki. Mając 11 lat skomponował pierwszy kawałek na Fast Tracker, były to undergrandowe rapowe funkujące bity. Po latach, Pierwszy Oficjalny singiel Pure Adrenaline został wydany w kwietniu 2009. Utwór został bardzo pozytywnie zrecenzowany w majowym DJ MAGAZINE, gdzie uzyskał ocenę 4/5. Drugi singiel Sunrise sprawdźcie sami, to zupełnie nie polskie brzmienie. W opinii wielu klubowiczów i djów ”szalony optymista, dający radość ludziom na parkiecie podczas swoich setów” Bravo to człowiek w którego żyłach płynie pasja. Zawsze tańczący za dekami podczas setów. Jego Styl grania i płynna technika wraz z tłustymi filtrami i polotem akapelli oraz pętli daje wybuchową mieszankę a także przypływ adrenaliny, która porywa do tańca. Latin house, tribal, brazilian house, baleric, vocal house, funky house, afro house - to żywioł Johnnego w setach i produkcjach. Bravo wyraża swój temperament również w cięższych klubowych brzmieniach pod pseudonimem Pure Adrenaline, Luke Carol. pod tymi aliasami Johnny spełnia się w wibracjach progresive house, minimal, tek-house, dając klubowiczom wulkan energii. Jego utwór „From am 2 pm” zebrał znakomitą recenzję w dj Mag oraz w wielu klubach gdzie cenią sobie wysoki poziom muzyki. Bravo obecnie koncertuje z saksofonistą Tomaszem Mieczykowskim oraz bębniarzem grając porywające live acty pt : RHYTHM & PASSIONociekające Latino brzmieniami. Ponadto coraz częściej można spotkać Łukasza wraz z wokalistką Daryą Sergiyenko w najlepszych polskich klubach. 

https://www.facebook.com/djjohnnybravoofficial/
http://www.djjohnnybravo.com
http://www.instagram.com/djjohnnybravo
https://soundcloud.com/djjohnnybravo
https://twitter.com/dj_johnnybravo
https://www.youtube.com/user/JohnnyBDaryaSVEVO
https://www.youtube.com/user/JohnnyBravoVEVO
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Start – 21:00
Obowiązuje selekcja (21+)
DRESSCODE: elegant ? ?

Rezerwacje - Kinga 530 806 911

 

E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres
Hugona Kołłątaja 1, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


 

Terminy


Okres: 2017-12-31 20:00 - 23:58

Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Website: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Sobota, 21.07.2018