Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
3
4
10
11
12
13
14
17
18
19
20
21
24
25
26
28
30

Powiedz, Co Naprawdę O Nas Myślisz

Inne
Termin: czwartek, 14 grudnia 18:00 - 20:00

Miejsce: Informacja Kulturalna wejście od ul. Mrongowiusza

POWIEDZ, CO NAPRAWDĘ O NAS MYŚLISZ

MOK to nie „fabryka projektów”, autystycznie generująca „eventy”. To ludzie czujący energię miasta, którzy upowszechniają kulturę w codziennym, pozytywistycznym kształcie. (Olsztyńska) kultura leży Ci na sercu? Przyjdź do nas, by podzielić się swoimi uwagami i pomysłami. Liczymy na Ciebie.

Człowiek tworzy Kulturę → Kultura tworzy Wspólnotę → Wspólnota tworzy Miasto

Fundamentem misji Miejskiego Ośrodka Kultury jest otwartość. Instytucja nie pomija żadnej sfery aktywności artystycznej i kulturalnej – wzmacnia je i kieruje do możliwie szerokiego grona odbiorców. Twórca znajduje w MOK partnera do wspólnych działań. Podobnie odbiorca, który musi mieć poczucie, że jest uczestnikiem kultury, razem z innymi nadając jej rytm i dynamikę. Zorientowanie na jasno zdefiniowanego odbiorcę (dzieci, młodzież, studenci, generacje średnie, seniorzy) powinno zawierać element „niedomknięcia”, rozumiany jako otwarcie na innego – niż zdefiniowany – adresata. Uczestnictwo w kulturze nie jest funkcją wieku, płci, społecznego czy materialnego statusu, lecz przyczynia się do neutralizacji podziałów w imię wspólnotowej identyfikacji.

Owocne – mamy nadzieję – spotkanie odbędzie się w czwartek 14 grudnia o godz. 18:00 w Informacji Kulturalnej przy ul. Dąbrowszczaków 3 (wejście od ul. Mrongowiusza). Zapraszamy!

 

Adres
Dąbrowszczaków 3, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


 

Terminy


Okres: czwartek, 14 grudnia 18:00 - 20:00

Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Sobota, 06.06.2020