Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
3
4
10
11
12
13
14
17
18
19
20
21
24
25
26
28
30

Koncert Świąteczny Akademickiego Centrum Kultury

Koncerty
Termin: środa, 13 grudnia 19:00 - 21:00

Miejsce: Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe UWM

Akademickie Centrum Kultury UWM ma zaszczyt zaprosić na doroczny Koncert Świąteczny.

W magiczny, bożonarodzeniowy nastrój przeniesiemy się już 13 grudnia o godzinie 19:00 w Auli Kongresowej Centrum Konferencyjno-Szkoleniowego UWM. W tym roku na jednej scenie zaprezentują się: Chór im. prof. Wiktora Wawrzyczka UWMAkademicka Orkiestra Dęta Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w OlsztynieZespół Pieśni i Tańca "Kortowo"ZSM Artemis UWM Olsztyn i Grupa Artystyczna Kloszart.

Pomoc w przygotowaniu koncertu zapewnią: Yacht Klub UWMAkademicki Klub Miłośników Fantastyki "Olifant"Liga SzuwarowaHoneyBadgers - Quidditch Team UWM Olsztyn, Akademicki Klub Turystyczny AKT Olsztyn i Studencka Grupa Motocyklowa TABUN Olsztyn. Koncertowi towarzyszyć będzie wystawa fotograficzna, którą przygotuje Studencka Agencja Fotograficzna Jamnik. Agendy Akademickiego Centrum Kultury podsumują na scenie swoje tegoroczne dokonania.

W tradycję koncertu wpisało się pomaganie, czyli coroczna akcja charytatywna. Po raz kolejny wspomagamy leczenie onkologiczne Przemysława Mroczkowskiego - członka Studenckiej Grupy Motocyklowej "Tabun", który od kilku lat zmaga się z guzem mózgu.

Wstęp wolny!

 

Adres
Benedykta Dybowskiego 11, 10-719 Olsztyn, Polska

 

Mapa


 

Terminy


Okres: środa, 13 grudnia 19:00 - 21:00

Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Sobota, 06.06.2020