Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
2
3
6
10
15
17
20
27
29

Spotkanie Informacyjne Dla „Frankowiczów”

Inne
Termin: wtorek, 5 grudnia 16:00 - 19:00

Miejsce: Ratusz

Masz kredyt we frankach? Przyjdź na spotkanie i dowiedz się jak poprawić swoją sytuację. Eksperci opowiedzą o dostępnych rozwiązaniach prawnych. 

Rzecznik Praw Obywatelskich, Rzecznik Finansowy i Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumenta we współpracy z Rzecznikiem Konsumenta w Olsztynie zapraszają wszystkie osoby, które wzięły kredyt tzw. "frankowy" na spotkanie informacyjne w sprawie tych kredytów.

- Podczas spotkania opowiemy o możliwościach bezpłatnej pomocy - mówią organizatorzy spotkania. - Powiemy również jakie kroki należy podjąć i jak zająć się sprawą bez większego ryzyka i kosztów.

Spotkanie odbędzie się we wtorek (5 grudnia) od 16:00 do 19:00 w Urzędzie Miasta (sala 219). Ma pomóc kredytobiorcom wykorzystać z możliwości, jakie już dziś są dostępne w prawie, po to, by poprawić swoją sytuację. Będzie miało formę wykładu z możliwością zadawania pytań.

Uczestnicy spotkania mogą wcześniej skorzystać z poradnika w sprawie kredytów "frankowych":www.rpo.gov.pl/formularz/kredyt_frankowy. Chcąc wziąć udział w spotkaniu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy: www.rpo.gov.pl/formularz/Kredyty_OLSZTYN

 

Adres
plac Jana Pawla II 1, 10-101 Olsztyn, Polska

 

Mapa


 

Terminy


Okres: wtorek, 5 grudnia 16:00 - 19:00

Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Sobota, 30.05.2020