Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
3
4
10
11
12
13
14
17
18
19
20
21
24
25
26
28
30

Silent Disco U Rzeźnika

Taneczne
Termin: piątek, 29 grudnia 20:00 - 22:58

Miejsce: Kamienica Naujacka

Poświąteczna cicha prywatka na trzech DJ-ów! W ciszy najgłośniej gra muzyka. Kanały muzyczne do wyboru, wizualizacje, światła i wszechogarniające dźwięki w słuchawkach…
Roztańczmy kamienicę – przed laty dom rzeźnika Naujacka, o którym nie wiadomo, czy lubił się kołysać.

Czy wiesz, że możesz bawić się, tańczyć i szaleć ze wszystkimi ale w innym rytmie, słuchając różnej muzyki i w totalnej ciszy?
Silent Disco to interesujące muzyczne doświadczenie gwarantujące ciekawe doznania i dużo rozrywki! Cicha impreza jest nowym i jedynym w swoim rodzaju pomysłem, przy którym system nagłośnieniowy używany na festiwalach i w klubach jest niepotrzebny!
W jego miejsce uczestnicy otrzymują parę bezprzewodowych słuchawek, dzięki którym mogą słuchać 3 różnych ścieżek dźwiękowych, zmieniać kanał za pomocą przełącznika na każdym z zestawów słuchawkowych oraz regulować głośność.

Silent Party przez swój nienarzucający się charakter może być zorganizowane w każdym miejscu, my proponujemy Wam przedsylwestrową imprezę na 250 słuchawek w Kamienicy Naujacka Miejskiego Ośrodka Kultury! Zapraszamy! Podczas imprezy będzie można posłuchać dobrej elektroniki, pobujać się w rytm słonecznego reggae i poczuć nieco ostrzejszy, rockowy klimat. Albo wszystko po trochu!

Bilety w cenie 10 zł

 

Telefon
(89) 522 13 70
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres
Dąbrowszczaków 3, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


 

Terminy


Okres: piątek, 29 grudnia 20:00 - 22:58

Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Sobota, 06.06.2020