Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
3
4
10
11
12
13
14
17
18
19
20
21
24
25
26
28
30

Bus Dem Shut 2

Taneczne
Termin: sobota, 9 grudnia 21:00 - 22:58

Miejsce: Klub Carpenter Inn

Pierwsza edycja nowej imprezy przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Przyszedł ktoś oprócz nas, co wprawiło nas w bardzo pozytywny nastrój. To znaczy, że jest chęć, jest dla kogo, a o to nam chodziło. Dlatego 9 grudnia, tuż po Mikołajkach zapraszamy Was na kolejną wycieczkę około muzyczną z cyklu BUS DEM SHUT. Tym razem za sterami wesołego autobusu, napędzanego pozytywnym klimatem Carpenter Inn, zasiądą dobrze znane z dawnych olsztyńskich potańcówek osobistości. Przede wszystkim, ze stolicy na przystanek Targ Rybny zajedzie Pan Earl Jacob znany z wybryków muzycznych w Tisztelet Sound, The Bartenders, swoim solowym projekcie ze Zbójami. Pośpiewuje również w znanej i lubianej na kontynencie formacji Pablopavo i Ludziki. Za kierownicą zmieniać go będą wciąż młodzi i niekiedy gniewni Bouquet i Husky, którzy pierwsze szlify zbierali w trakcie (ale również po) olsztyńskich Fire Cornerów. Obecnie stolarze i elektrycy ostródzkiego Roots Trippin Sound System. Tradycyjnie, bo już raz tak było, impreza kosztować będzie Was nie mniej niż 5 złotych. To mniej więcej tyle co kostka masła. 

źródło

 

Telefon
508 468 230
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres
Stare Miasto 3, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


 

Terminy


Okres: sobota, 9 grudnia 21:00 - 22:58

Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Sobota, 06.06.2020