Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
Data : 2018-07-01

Rowerowe Andrzejki

Rekreacja
Termin: 2017-11-25 08:00 - 17:00

Miejsce: Akademicki Klub Turystyczny

Zapraszamy na rowerową trasę Andrzejkową. Jechać będziemy wzdłuż Łyny zielonym szlakiem do jej źródeł. Trasa wyniesie ok 50-60 km pięknymi leśnymi drogami. Powrót również rowerem ewentualnie jak ktoś za bardzo poszaleje na Andrzejkach to z Nidzicy będzie mógł wrócić pociągiem . Rowery, sakwy oraz inny sprzęt można wypożyczyć w klubie . Na rajd należy zabrać jedzenie ponieważ na trasie praktycznie brak jest sklepów oraz wino na konkurs ( oceniana będzie nazwa trunku jak również jego smak . Start w sobotę o 8:00 z AKT.

źródło

 

Telefon
https://www.facebook.com/akt.olsztyn/
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres
Czesława Kanafojskiego 3, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


 

Terminy


Okres: 2017-11-25 08:00 - 17:00

Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Website: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Niedziela, 22.07.2018