Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
3
4
10
11
12
13
14
17
18
19
20
21
24
25
26
28
30

Podróżowanie Szybkie I Tanie - Sebastian Waśkowicz

Wykłady, Prelekcje, Spotkania
Termin: poniedziałek, 11 grudnia 19:00 - 22:00

Miejsce: MECH

Zapraszamy na prelekcję Sebastiana Waśkowicza - znanego z prelekcji o Australii oraz Wielkanocy na Filipinach! Wszysyc pamiętamy jego ciekawe i pełne humoru opowieści!

Każdy chciałby zwiedzać świat. Poznawać nowe miejsca i ciekawych ludzi. Ale na planach i marzeniach często kończymy nasze globtroterskie zacięcie. Pojawia się długa lista argumentów przeciw, na której na pierwszy plan wysuwa się: brak pieniędzy, czasu, urlopu albo że sami sobie nie poradzimy. 

Postanowiłem przedstawić kilka pomysłów na szybki i tani wypada po świecie, który nie rujnuje naszego budżetu, nie pochłania tygodni i nie wymaga karkołomnych logistycznych rozwiązań. Opowiem o moich, krótkich wypadach w ostatnim roku. Najdłuższa podróż trwała 4 dni a najkrótsza 28 godzin. Zwiedziłem Berlin i jarmark świąteczny, zobaczyłem dwukrotnie fiordy w Norwegii, przepłynąłem morze do Szwecji i dotarłem do Dubaju. Wszystko to nie zrujnowało mojego budżetu a pozwoliło zrealizować marzenia o podróżowaniu. Zapraszam wszystkich na opowieść jak można szybko zwiedzać świat i co może nam się przytrafić nawet w ciągu jednego dnia: zamach w tle , akcja ratunkowa czy udar słoneczny. Na szczęście wszystko zakończone „happy endem”. 

Zwykły człowiek z pasją do podróżowania, który nawet się nie zorientował, że odwiedził już ponad 35 krajów na 4 kontynentach, a planuje już kolejne wyprawy. Chętnie odwiedzam restauracje i próbuje kolejnych dziwnych potraw. Móżdżek, grasica, pieczone kości czy szarańcza na talerzu nie stanowią dla mnie żadnego problemu. Od jakiegoś czasu konferansjer i prelegent, w Klubie Podróżniczych Inspiracji po raz trzeci.
 

 

E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres
10-029, Prosta 38, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


 

Terminy


Okres: poniedziałek, 11 grudnia 19:00 - 22:00

Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Sobota, 06.06.2020