Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
Data : Środa, 1 maja
5
Data : Niedziela, 5 maja
7
Data : Wtorek, 7 maja
8
Data : Środa, 8 maja
9
Data : Czwartek, 9 maja
10
Data : Piątek, 10 maja
11
Data : Sobota, 11 maja
12
Data : Niedziela, 12 maja
13
Data : Poniedziałek, 13 maja
14
Data : Wtorek, 14 maja
15
Data : Środa, 15 maja
16
Data : Czwartek, 16 maja
17
Data : Piątek, 17 maja
18
Data : Sobota, 18 maja
19
Data : Niedziela, 19 maja
21
Data : Wtorek, 21 maja
22
Data : Środa, 22 maja
23
Data : Czwartek, 23 maja
24
Data : Piątek, 24 maja
25
Data : Sobota, 25 maja
26
Data : Niedziela, 26 maja
29
Data : Środa, 29 maja

Koncert Świąteczny – Joanna Woś & Stanisław Sojka

Koncerty
Termin: piątek, 22 grudnia 19:00

Miejsce: Filharmonia Warmińsko-Mazurska

22 grudnia 2017r., o godz.19.00 w Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej odbędzie się „Koncert Świąteczny” w wykonaniu Joanny Woś i Stanisława Soyki. W programie: największe przeboje Artystów oraz kolędy, pastorałki, oraz piosenki bożonarodzeniowe. Koncert w atmosferze świątecznej będzie połączeniem klasycznego głosu "królowej włoskiego bel canta" Joanny Woś z oryginalnością muzyczną i charyzmą Stanisława Soyki.

Joanna Woś łączy w sposób mistrzowski arcytrudne partie koloraturowe z niezwykłą lekkością oraz wyczuciem stylu belcanta. Artystka dysponuje dźwięcznym, nieskazitelnie czystym intonacyjnie głosem o bardzo szerokiej skali. Imponująca lekkość i wyśmienita precyzja pozwala artystce brawurowo wykonywać nawet najtrudniejsze partie koloraturowe bez najmniejszego wysiłku zachowując przy tym wyjątkowe brzmienie i finezyjny styl bel canta. Jest laureatką wielu prestiżowych konkursów i festiwali wokalnych. Nagrodzona m. in. I nagrodą na Międzynarodowym Konkursie Wokalnym w Bilbao, jest wielokrotną laureatką Złotych Masek (nagródy krytyków muzycznych). Entuzjazm publiczności i uznanie krytyki są nieodłącznym elementem Jej występów, a kolejne role zawsze przyjmowane są z największym uznaniem. Potrafi oczarować, bowiem nie tylko zjawiskową koloraturą, ale także liryzmem i wybitnym talentem dramatycznym.


Stanisław Soyka to wokalista, instrumentalista i kompozytor. Artysta od wielu lat posiada swoją wierną publiczność. W dorobku ma ponad 30 albumów płytowych. W jednym z licznych wywiadów dla mediów Stanisław Soyka powiedział: „Nie gram dla fajerwerków, nie śpiewam by się popisać. Moją ambicją i pragnieniem jest, by mój śpiew, moje pieśni dodawały otuchy, podnosiły na duchu tych, którzy przychodzą mnie słuchać. Chcę by wychodzili z koncertu pogodni i umocnieni”. W osiągnięciu takiego efektu Artyście pozwala Jego niepowtarzalny styl i wyjątkowa oryginalność.

 

Telefon
89 527 51 75
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres
Bartosza Głowackiego 1, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Środa, 22.05.2019