Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
3
4
10
11
12
13
14
17
18
19
20
21
24
25
26
28
30

Seminarium Wing Chun Kung Fu

Sport
Termin: sobota, 9 grudnia 17:00

Miejsce:  Akademia Wing Chun

Wing Chun kung fu to chińska sztuka walki która została spopularyzowana przez słynnego Bruce'a Lee, oraz znanego z kinowych ekranów jego nauczyciela.

Wing Chun nie opiera się na stosowaniu siły fizycznej lecz na odpowiedniej strukturze ciała połączonej z rozluźnieniem. System uczy jak wykorzystać całą masę ciała w walce z przeciwnikiem i w jaki sposób neutralizować jego ataki. Każda osoba bez względu na rozmiary, kondycję fizyczną, wiek czy płeć może uprawiać Wing Chun. Dlatego też system ten to idealny rodzaj sztuki walki dla kobiet.

Wing Chun doskonale sprawdza się w konfrontacjach z przeciwnikiem. Wszystkie techniki (uderzenia, kopnięcia) są oparte na naturalnych ruchach ciała, proste w wykonaniu i nie wymagają żadnych uzdolnień akrobatycznych, tak więc każda osoba może skutecznie stosować Wing Chun do samoobrony. Przy regularnym treningu, można w znaczący sposób poprawić umiejętność samoobrony już po kilku miesiącach zajęć.

W weekend 8-9 grudnia 2017 (piątek i sobota) można uczestniczyć w darmowych zajęciach, na których przekonasz się na czym polega Wing Chun i z czego się bierze jego skuteczność. Nauczysz się też kilku podstawowych technik, które z łatwością będziesz mógł/mogła wykorzystać w sytuacji zagrożenia.

Zapraszamy!

Facebook

Formularz Kontaktowy

 

Telefon
785 740 404
Adres
Jerzego Burskiego 4, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Sobota, 06.06.2020