Akt Espace Room

Turnieje
Termin: 2017-11-08 18:00

Miejsce: Akademicki Klub Turystyczny

Zapraszamy wszystkie osoby, które zaczynają swoją przygodę z AKT na pierwszy w historii klubu escape room! Jeśli chcecie sprawdzić swoje turystyczne umiejętności, dowiedzieć się czym właściwie jest Akademicki Klub Turystyczny i świetnie zabawić - to wydarzenie jest dla Was!
W escape roomie mogą brać udział drużyny maksymalnie 4-osobowe. Termin: środa, 08.11., od godz. 18:00 . Czas - 1 godzina. Udział bezpłatny. Dla najlepszych drużyn nagrody! Miejsce - siedziba AKT, DS1 Kanafojskiego 3 - wejście od Kortówki.
Żeby wziąć udział, trzeba koniecznie zgłosić swoją drużynę wcześniej. Terminy będziemy elastycznie ustalać z każdą chętną drużyną.

 

Telefon
https://www.facebook.com/akt.olsztyn/
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres
Czesława Kanafojskiego 3, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


 

Terminy


  • 2017-11-08 18:00

Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Website: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.