Finał Omf 2017

Inne
Termin: 2017-11-11 18:00

Miejsce: Galeria Amfilada MOK

Gala finałowa XIII Otwartych Mistrzostw Fotograficznych Olsztyn 2017 odbędzie się w piątek 11 listopada  w Galerii Amfilada MOK (Kamienica Naujacka). Spotkanie połączone wernisażem pokonkursowej wystawy nagrodzonych i wyróżnionych zdjęć rozpocznie sie o godz. 18.00. OMF to coroczny, ogólnopolski konkurs fotograficzny kierowany do wszystkich osób zainteresowanych fotografią. Od 2004 roku tematyka konkursu obejmuje kategorie: • człowiek (portret, reportaż, akt, ludzie) • przyroda (pejzaż, fauna, flora) • architektura.

Organizatorem konkursu jest Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie.

Wstęp wolny.

Źródło: MOK

 

Telefon
89 522 13 72 (centrala), 89 522 13 70 (Informacja kulturalna)
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres
Dąbrowszczaków 3, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Website: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.