Underfate L Signal From Europa L Postnatura

Koncerty
Termin: 2017-11-04 20:00

Miejsce: MECH

UNDERFATE i SIGNAL FROM EUROPA i POSTNATURA
Koncert gdańskich post-rockowych formacji

Underfate zaprezentuje coś świeżego, coś w nowej formie.

UNDERFATE
Zespół komponujący w stylistyce post-progresywno rockowej. Oscylują pomiędzy wieloma gatunkami, ich muzyka jest trudna do zaszufladkowania. O swojej twórczości członkowie zespołu wypowiadają się w następujący sposób: "Muzyka jaką gramy jest bezpośrednio powiązana z nazwą zespołu. Odnosi się do pewnej drobnej i delikatnej składowej przeznaczenia, określonej przez nas jako podprzeznaczenie, na którą mamy wpływ i przez, którą możemy wpływać na to, co teoretycznie jest już zapisane – przeznaczone. W ten sposób muzyka nam przeznaczona, powstająca w wyniku subtelnego przeplatania konkretnych brzmień, jest dokładnie tym, co pragniemy grać."

21.11.2014 debiutowali singlem w audycji Offensywa Piotra Stelmacha w Radiowej Trójce (fragment audycji od odsłuchania pod adresem: https://www.dropbox.com/s/qwt1oe3or0sl9fp/Stelmach_mixdown.mp3?dl=0) , zaś 31.01.2015 wydali debiutancki koncept album ‘Seven’, który opowiada historię chłopca budzącego się po 14 latach śpiączki. Motyw liczby siedem jest symboliczny i pojawia się wielokrotnie w wielu aspektach epickiego konceptu. 

Album ‘Seven’ zdobywa pozytywne recenzje m.in. w magazynach: Teraz Rock, Magazyn Lizard, Magazyn Gitarzysta, Top Guitar (http://topguitar.pl/muzyka/underfate-seven). Ukazał się również teledysk koncertowy grupy, który można obejrzeć pod wskazanym adresem: https://www.youtube.com/watch?v=klSr6PdU440

Płyta 'Seven' do odsłuchania:
https://www.youtube.com/watch?v=C4LjvIWJnVU&t=374s

FB https://www.facebook.com/underfate?ref=hl
BC: http://underfatepl.bandcamp.com/

******

SIGNAL FROM EUROPA

Trójmiejska formacja powstała w 2013 roku, grająca muzykę z pogranicza post-rock’a, oraz ambientu. Od tamtej pory mieli okazję dzielić scenę z zespołami takimi jak: sleepmakeswaves, Esben and the Witch, Izah, Spoiwo, Spiral oraz sounds like the end of the world. We wrześniu 2016 roku światło dzienne ujrzało ich pierwsze wydawnictwo – minialbum pt.: „Dusty Monuments” który zdobył pochlebne recenzję zarówno w kraju jak i za granicą.


Linki:

https://www.facebook.com/SignalfromEuropa/

https://signalfromeuropa.bandcamp.com/

******

POSTNATURA

To olsztyński zespół istniejący od roku 2013.
W ich muzyce usłyszycie wpływy post-rockowe, metalowe, psychodeliczne i orientalne.
Połączenie zainteresowań muzycznych oraz filmowych zaowocowało pomysłem oprawiania muzyki wizualizacjami. Rozwój tej formy doprowadził do realizacji projektów w których kwartet grał autorskie kompozycje do scen z polskich filmów biało-czarnych oraz filmu niemego.
Aktualnie olsztyński skład zapuszcza się w rejony surrealistyczne, na koncertach zabiorą Was w audiowizualną Podróż.

Linki:

FB: https://www.facebook.com/PostNatura/

 

E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres
10-029, Prosta 38, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Website: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.