Człowiek Z Księżyca

Filmy
Termin: 2017-11-08 20:00

Miejsce: MECH

Po małej przerwie serdecznie zapraszamy na film. Tym razem opowieść o życiu Andy'ego Kaufmana -jednego z najbardziej popularnych i kontrowersyjnych komików Ameryki.
Od początku wywolywał skrajne emocje,publiczność go kochała, jednocześnie nienawidząc. Odnosił wielkie sukcesy, ale i spektakularne porażki. Konserwatywna publiczność uważała go za wariata, co bardzo mu odpowiadało.Andy przetarł szlak nowym pokoleniom komików, pokazując że prawie wszystko może być śmieszne.

Film będzie można umilić sobie jeszcze bardziej, oczywiście pysznymi trunkami z baru, a tego na pewno nie zabraknie :)

Zapraszam i polecam:)
Start godz. 20.

 

E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres
10-029, Prosta 38, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Website: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.