Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
2
3
6
10
15
17
20
27
29

Spaceslug, Major Kong, Ignu

Koncerty
Termin: piątek, 15 grudnia 20:00

Miejsce: Klub Nowy ANDERGRANT

Dudes&Dudettes,

Banshee Booking zaprasza na imprezę, która będzie odpowiedzialna za najdziwniejszą wyprawę kosmiczną wszechczasów, bo zamykającą się w murach klubu Nowy Andergrant. Zapraszam 15 grudnia na koncert pełen świeżego materiału od Major Kong , Spaceslug oraz Ignu

Jednocześnie będą to pewnego rodzaju urodziny, bo właśnie w grudniu 2016 powstał pierwszy koncert z ramienia Banshee Booking
Z bagiennym dymem puścimy kończący się rok, z bagiennego dymu wywróżmy sobie nowy ;)

✦ Spaceslug – Wrocław – space rock/stoner/doom

Kto raz przyjął riffy tej załogi, ten radykalnie zawyża swoje oczekiwania wobec całego gatunku. Spaceslug to ciężkie riffy podawane w transowy sposób. Przestrzenność dźwięków otwiera ramiona, rytualny wokal stawia znajdujące się na nich włoski dęba, a niski strój dźwięków z powrotem je otula. Mam tak z kawałkiem „Bemused And Gone” z tegorocznego albumu. Nie myśl tylko, że nie potrafią przyku*wić - bardzo byś się pomylił.
https://www.facebook.com/spaceslugband/
https://spaceslug.bandcamp.com/
https://www.youtube.com/watch?v=hzLv0N1O7QY


✦ Major Kong – Lublin – doom/heavy/stoner

No i są - w końcu. Filar polskiego doomstonerowego grania wstąpi psychodelicznym kaloszem w Warmińskie bagna. Konstrukcja ich muzy na tyle jest bogata i trzyma się kupy, że zwyczajnie nie ma tam miejsca na wokale. W okresie letnim, za czasów „Stoner Beach Party” gawędziliśmy z Dominikiem (basistą Majora) o ich udziale w plażowej imprezie – odparł, że to co szykują na nowy album zdecydowanie już na plażę się nie nadaje. Zrozumiałam o czym mówi, gdy niedługo później wysłał mi przedpremierowe nagrania z „Brace for Impact” - ich najnowszego potwora, albumu, który wypuścili w sierpniu :)
https://www.facebook.com/majorkong666/
https://majorkong.bandcamp.com/
https://www.youtube.com/watch?v=fZPEOeYDurw

✦ Ignu – Warszawa (chociaż Cyryl wyraźnie zaznacza, że jest z Poznania) - rock/psychedelia/heavy/

Ja nie wiem co to będzie. To znaczy wiem, bo widziałam ich na Red Smoke Festival 2017. Tańczyłam do ich muzy w okolicznościach słońca, chillu i starych kanap, na których siedziało znacznie więcej takich ludzi jak ja. Psychodeliczna energia, charyzmatyczny wokal, wystrzelony perkusista. 15 grudnia wokół klubu stopnieje śnieg – to wiem na pewno.
https://www.facebook.com/Ignuofficial/
https://soundcloud.com/ignuofficial
https://www.youtube.com/watch?v=bYR9cc0pOBE


BRAMA:
Brama 20 zł przedsprzedaż / 30 zł w dniu koncertu

BILETY: 
Do kupienia online:
Oraz w punktach stacjonarnych:
przedsprzedaż biletów:
Klub Nowy ANDERGRANT (ul. Kołobrzeska 32)
Pub SARMATA (ul.Skłodowskiej 28)
Sklep muzyczny „ROCKFAN” (dom handlowy INKA)

Zobacz Warmię w kłębach dymu.

źródło: https://www.facebook.com/events/176244709591148/?acontext=%7B%22source%22%3A5%2C%22page_id_source%22%3A163889136962184%2C%22action_history%22%3A

 

E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres
Kołobrzeska 32, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Sobota, 30.05.2020