Otrzęsiny Wydziału Sztuki Uwm 2017

Taneczne
Termin: 2017-10-24 20:30

Miejsce: Galeria Sowa, Olsztyn, Zamkowa 2

erdecznie zapraszamy na Otrzęsiny Wydziału Sztuki 2017!

Tegoroczna impreza odbędzie się w Galerii SOWA, a tematem przewodnim jest FIESTA LATINA czyli Samba, Salsa, Mexico, Espanol, Kaktusy, Palmy, Mojito, Santana, Desperado, El Mariachi, Teqila, Aj jaj jaj jaj... :D 

Przewidujemy różnego rodzaju konkursy i zabawy z cennymi nagrodami.

Zachęcamy wszystkich do przebierania się w stroje kojarzące się właśnie z klimatem LATINO. Podczas imprezy tajne JURY wybierze parę, która zaimponuje pomysłowością i wykonaniem stroju i oczywiście nagrodzi ich atrakcyjnymi nagrodami :) 

Jedną z atrakcji wieczoru będzie pokaz tańca brzucha - Raqs Hayal (Studio Animacji Ruchowej "RYTM")

W gorące klimaty muzyczne i taneczne wprowadzi nas DJ Tomasitto

Galeria SOWA natomiast oferuje ciekawe, energetyczne i przede wszystkim orzeźwiające Menu, które znajdziecie przy tamtejszym barze - ceny idealne na studencką kieszeń :) 

Bilety:
- dla studentów WS 8PLN 
- w dniu Otrzęsin 10PLN

źródło: https://www.facebook.com/events/126141568048187/?ref=br_rs

 

Telefon
502656902
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres
Zamkowa 2, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


 

Terminy


  • 2017-10-24 20:30

Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Website: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.