Agnieszka Jankiewicz – Kawałek Po Kawałku

Wystawy
Termin: 2017-11-09 00:00

Miejsce: BWA - Biuro Wystaw Artystycznych

Agnieszka Jankiewicz – Kawałek po kawałku
9 listopada – 10 grudnia, sala kameralna
Kuratorka: Justyna Banasiak

Wystawa laureatki XI Quadriennale Drzeworytu i Linorytu Polskiego, na której zostaną zaprezentowane jej ostatnie realizacje. Prace wykonane w technice linorytu punktowego funkcjonują w przestrzeni wystawy jak pamięć w życiu człowieka – są elementami, częściami. Czasem układają się w logiczną całość tworząc obraz, innym razem są zlepkiem przypadkowych przejawów świadomości, chaosem, przewidzeniem – tytułowym kawałkiem. Kawałki zapamiętanych doświadczeń tworzą nas, ludzi, i my, jako kawałki – doświadczenia, tworzymy szerszy kontekst – społeczeństwa, wszechświata. Skalę mikro i makro.

Agnieszka Jankiewicz. Urodzona w 1983 r. w Świnoujściu. Studia w Wyższej Szkole Sztuki Użytkowej w Szczecinie. Dyplom magistra sztuki uzyskała w 2010 roku. Uczestniczka wystaw indywidualnych i zbiorowych, m.in. w Muzeum Regionalnym w Szczecinku (2011) i Galerii Rektorskiej w Szczecinie (2013). Obecnie pracuje w Pracowni Wypukłodruku Katedry Grafiki Artystycznej na Wydziale Sztuk Wizualnych Akademii Sztuki w Szczecinie.

źródło: http://www.bwa.olsztyn.pl/index.php/wystawy/zapowiedzi.html

 

Telefon
89 533 51 08
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres
Aleja marsz. Józefa Piłsudskiego 38, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Website: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.