Zygmunt Droński – W Ciszy

Wystawy
Termin: 2017-11-09 00:00

Miejsce: BWA - Biuro Wystaw Artystycznych

Zygmunt Droński – W ciszy
9 listopada – 3 grudnia, sala główna

Wystawa „W ciszy” jest swego rodzaju retrospekcją drogi twórczej. To próba zobrazowania perspektyw doświadczania rzeczywistości i procesu wewnętrznych przemian, dokonujących się na przestrzeni ostatnich dwudziestu kilku lat pracy artystycznej. Prezentowany zestaw obrazów i fotografii jest mapą wewnętrznego świata, którego zmienność warunkują osobiste doświadczenia, emocje i wątpliwości autora.

Zygmunt Droński. Urodził się w 1953 r w Oławie. W 1974 r. Studia na Wydziale Sztuk Pięknych Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu. Dyplom z malarstwa uzyskał w 1979 r. W pracowni doc. Barbary Steyer. Autor ponad trzydziestu wystaw indywidualnych i uczestnik kilkudziesięciu wystaw zbiorowych. Obecnie pracuje na stanowisku profesora na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie na Wydziale Sztuki, gdzie prowadzi zajęcia z rysunku, malarstwa oraz pracownie dyplomowe.

źródło: http://www.bwa.olsztyn.pl/index.php/wystawy/zapowiedzi.html

 

Telefon
89 533 51 08
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres
Aleja marsz. Józefa Piłsudskiego 38, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


 

Terminy


  • 2017-11-09 00:00

Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Website: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.