Namiętność W Relacji, Czyli O Sztuce Podtrzymywania Ognia

Warsztaty
Termin: 2017-10-22 09:30

Miejsce: Uniwersytet Warmińsko - Mazurski WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY, ul. Kurta Obitza 1

Namiętność w relacji czyli o sztuce podtrzymywania ognia - wykład interaktywny

Znasz tę opowieść? Księżniczka spotyka swojego księga, zakochują się w sobie do nieprzytomności, namiętność płonie wielkim ogniem, a potem... żyją długo i szczęśliwie. Jednak baśnie nie wspominają, w jaki sposób rozwija się a czasem też... zwija namiętność w relacji?

Niestety, między bajki możemy włożyć przekonanie, że pożądanie ma się świetnie w relacji, niezależnie od tego, czy troszczymy się o nie, czy też zapominamy o tym. Tymczasem ogień, by mógł płonąć, potrzebuje być doglądany!

Podczas mojego wykładu przyjrzymy się przekonaniom i mitom dotyczącym tego, jak „powinno” wyglądać życie seksualne w relacji.

Wspólnie zastanowimy się, co buduje, a co rujnuje pożądanie pomiędzy dwoma osobami.

Dowiesz się też, gdzie mieszka źródło ognia w Tobie i jak możesz go podsycać.

Podzielę się też z Tobą moją wiedzą dotyczącą dynamiki przepływu namiętności w parze oraz tego, jak ważna dla przepływu energii jest biegunowość.

Przekażę Ci także sposoby, które pomogą Ci podtrzymywać ogień w relacji.

Serdecznie zapraszam,

Izabela Cisek-Malec

 

E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona WWW
Adres
Kurta Obitza 1, 10-725 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Website: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.