Dzień Geeka W Galerii Rynek

Inne
Termin: 2017-10-07 11:00

Miejsce: Galeria Rynek MOK

O godz. 11:00 rozpocznie się sobotnia (7 października) impreza pn. „Komiksy są fajniejsze od książek” w staromiejskiej Galerii Rynek. W programie spotkanie z rysownikiem i scenarzystą Karolem „KRL” Kalinowskim, scenarzystą Tomaszem Pstrągowskim i Adamem Ginelem – współautorem bloga „Ustatkowany Gracz”, giełda komiksów, elektroniczne afterpaty i więcej. Wstęp wolny. Organizatorem wydarzenia jest Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie.

Źródło: MOK

 

Telefon
89 522 13 72 (centrala), 89 522 13 70 (Informacja kulturalna)
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres
Stare Miasto 24/25, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Website: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.