Finał Konkursu Młodych Zespołów Fest Muza 2017

Koncerty
Termin: 2017-09-02 16:00

Miejsce: Amfiteatr

Ostateczne starcie! O nagrodę Prezydenta Olsztyna zawalczą zwycięzcy sześciu zmagań eliminacyjnych: Mean ThaiGreen HillSzkiełko i OkoMy Different Side i L.U.C.A. Na deser koncert grupy Transsexdisco – 10 lat na scenie!

Transsexdisco intensywnie działa i koncertuje od czerwca 2007 roku. Założycielem formacji jest Damian Lange. Muzyka transów to przede wszystkim rock, ale można się doszukać brzmień popowych z elektronicznym klimatem. Do tej pory zespół wydał 4 płyty. W skład zespołu wchodzą: basista Krystian Zemanowicz, gitarzysta Piotr Pankowski, na instrumentach klawiszowych gra Marcin Matyszewski, na perkusji Paweł Łach, a śpiewa i pisze teksty lider zespołu – Damian Lange.

Grupa ma na koncie wiele wyróżnień na festiwalach i przeglądach. Jest m.in. laureatem Eko Union Of Rock w Węgorzewie w 2009 roku. Koncertował z zespołem Strachy na Lachy. 18 lipca 2014 roku Damian Lange, u boku Kasi Nosowskiej oraz Muńka Staszczyka, na specjalne zaproszenie Krzysztofa „Grabaża” Grabowskiego wystąpił podczas benefisu z okazji 30-lecia jego debiutu scenicznego na Jarocin Festival. 24 lutego 2017 roku ukazała się nowa płyta zespołu zatytułowana „Surreal”.

transsexdisco.pl

Więcej informacji nt. konkursu na stronie MOK - TUTAJ

WSTĘP WOLNY

Konkurs pod Honorowym Patronatem Prezydenta Olsztyna.


Źródło: MOK

 

Telefon
89 522 13 72 (centrala), 89 522 13 70 (Informacja kulturalna)
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres
Zamkowa, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Website: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.