Spektakl Pt. "single Po Japońsku"

Spektakle
Termin: 2016-12-03 19:00

Miejsce: Aula Konferencyjna UWM

Wszystkich miłośników teatru zapraszamy na komedię pt. „Single po Japońsku”. Jest to kontynuacja wcześniejszych „Singli i Remiksów”. Na przedstawienie w iście gwiazdorskiej obsadzie zapraszamy 3 grudnia 2016r. o godz. 19:00 do auli Centrum Konferencyjnego Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie ul. Dybowskiego 11.

​Występują: Lesław Żurek, Wojciech MedyńskiKatarzyna Maciąg, Anna Mucha,

„Single po Japońsku” to komedia pomyłek. Farsa, która przedstawia naszą rzeczywistość w krzywym zwierciadle. Ale czy rzeczywiście krzywym? Może raczej wypukłym, które – niczym soczewka powiększającego szkła – pozwala wyraźniej dostrzec umykające nam w codziennym życiu szczegóły, absurdy i śmieszności współczesnego świata. A wszystko to w zapierających dech w piersiach dekoracjach i kostiumach rodem z kraju kwitnącej wiśni, bo przecież rządzące dziś na całym globie korporacyjne mechanizmy właśnie stamtąd się wywodzą. Więcej informacji na temat spektaklu na Facebooku oraz na stronie www.singlepojaponsku.com


BILETY OLSZTYN:
Informacja Turystyczna pl. JP II 1, (w budynek Ratusza) tel. 89 521 03 98
Sklep Muzyczny ROCKFAN (DH INKA) ul. Nowowiejskiego 1 tel. 601 772 906

BILETY PRZEZ INTERNET
www.biletyna.pl
www.kupbilecik.pl


BILETY GRUPOWEtel. 502 661 402
Cena biletu: 85 zł/osoby.

 

Adres
Benedykta Dybowskiego 11, 10-719 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Website: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.