Alicja Domańska & John Porter

Koncerty
Termin: 2016-10-11 18:30

Miejsce: Filharmonia Warmińsko-Mazurska

Na Gali Inauguracyjnej BabaFest odbędzie się rozstrzygnięcie konkursu o tytuł BabaFest oraz wystąpią malarka Alicja Domańska i John Porter ze swoim art performance łączącym w jednym miejscu i czasie malarstwo z muzyką i emocjami.

W wykonaniu Johna Portera usłyszymy utwory z płyty „HONEY TRAP”, utwory z poprzednich płyt, a także z najnowszych projektów.

Artysta eksploruje w nich skomplikowane relacje międzyludzkie, nasze ukryte lęki i obsesje przefiltrowane przez jego osobiste doświadczenia.

Performance „Alice Left Wonderland” to podróż w głąb własnych emocji, przetwarzanie ich na płótnie za pomocą dźwięku, świateł i ruchu. Inspiracją dla projektu jest baśń „Alicja w Krainie Czarów” Lewisa Carrolla, której efektem jest droga od siebie i do siebie, symboliczne oczyszczanie przestrzeni i stwarzanie na nowo swojej własnej wolności, dialog z wewnętrznym ego i budowanie siebie codziennie od nowa.

Olsztyński Festiwal Rozwoju i Inspiracji BabaFest to koncerty, spotkania i warsztaty. BabaFest łączy w sobie elementy wiedzy, kultury, sztuki i pasji. Dzięki temu jest szansą na zmianę i rozwój – wyprawą w stronę lepszej jakości życia.

Festiwal ma cel charytatywny – dochód, podobnie jak w poprzednich edycjach zostanie przeznaczony na realizację marzeń podopiecznych olsztyńskiego oddziału Fundacji Mam Marzenie.

Zapraszamy na koncert !


Źródło: filharmonia.olsztyn.pl

 

Telefon
89 527 51 75
Adres
Bartosza Głowackiego 1, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


 

Terminy


  • 2016-10-11 18:30

Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Website: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.