Ostatki - Wieczór Magii I Wróżb

Taneczne
Termin: 2015-11-28 21:00

Miejsce: Life Music Club (dawny Komin)

CZAS NA PRAWDZIWE CZARY I PRAWDZIWĄ MAGIĘ! 
W ostatnią sobotę listopada, zapraszamy was na OSTATKI I JEDNOCZEŚNIE ANDRZEJKI: MAGICZNĄ KLUBOWĄ NOC! 
Tego wieczoru wszyscy magiczni: WRÓŻBICI, WRÓŻKI, MAGOWIE, CZARNOKSIĘŻNICY oraz WIESZCZE I WIESZCZKI połączą swe nadprzyrodzone zdolności i przybędą do nas. Ściągną ze sobą magiczne moce które spłyną na was a przepowiednie i czary zyskają nowy urok! Andrzejki to nie tylko magia ale też ostatni moment w którym możecie bawić się przed adwentem, więc nie czekajcie i przybywajcie do nas – czekać będzie na Was PRAWDZIWA MAGICZNA NOC!

● ● ● ● ● 

Listę atrakcji jakie zaplanowaliśmy na ten wyjątkowy wieczór prezentujemy poniżej:

1) NIESAMOWITY POKAZ ILUZJONISTY
Na naszej scenie zagości iluzjonista Łukasz Ogonowski!
Wspomniane show to kwintesencja magii w czystej postaci. Charakteryzuje się ono niesamowitymi iluzjami, które podbiły rynek zagraniczny i wymagają nie lada umiejętności od wykonawcy.
Mnożące się piłki, mnóstwo kart produkowanych z nieba, lewitujący stolik czy pojawienie kilkunastu butelek Martinii (prezentowanych w programie TVN “Mam Talent”), to wszystko sprawi że ludzie nie zapomną tego widowiska na bardzo długo.

Więcej informacji o naszym gościu:
http://www.iluzjonista-ogonowski.pl/

2) TANCERKI NA KLUBOWEJ SCENIE

3) MAGICZNA OBSŁUGA

3) PROMOCJE NA BARACH

4) FOTORELACJA

5) & 6) & 7) >>> Zobaczycie w trakcie imprezy!!! :)

● ● ● ● ● 

Imprezę rozkręci DJ KRISS (Szczytno) oraz pewien gość, którego tożsamość poznacie w trakcie imprezy! To właśnie oni będą sprawcami muzycznego zamieszania jakie Wam szykujemy. Mamy nadzieję, że styl muzyczny, który zapoczątkowaliśmy na otwarciu Wam się spodobał!

● ● ● ● ● 

Rezerwacje: 519 725 059

Selekcja:
Tego wieczoru w klubie obowiązuje selekcja +18 – tym samym wejść na imprezę mogą tylko osoby pełnoletnie.

Ponadto obowiązywać będzie selekcja wizualna w związku z powyższym wszelaka odzież sportowa powinna zostać w domu! Krótko mówiąc obowiązuje – DRESSCODE!

Osobom pod wpływem środków odurzających, pod zbyt dużym wpływem alkoholu, agresywnym oraz negatywnie nastawionym mówimy stanowcze NIE!

● ● ● ● ● 

Oficjalne wydarzenie na facebooku:
https://www.facebook.com/events/1697243780506870/

 

Adres
Ryszarda Knosały 7C, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


 

Terminy


  • 2015-11-28 21:00

Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Website: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.