Koncert Grupy The Record Company (Usa)

Koncerty
Termin: 2015-11-17 19:00

Miejsce: Sala Kameralna pod Amfiteatrem MOK

Koncert z cyklu Olsztyńskie Dobranocki Bluesowe.

Oto intrygujące trio, którego unikalne brzmienie określane jest jako „owoc romansu Johna Lee Hookera z The Stooges”. Zespół, którego kariera nabrała imponującego rozpędu, zawita do Polski po raz pierwszy!

Skład zespołu:
Chris Vos – śpiew, gitara, harmonijka
Alex Stiff – bas, giitara, chórki
Marc Cazorla – perkusja, piano, chórki

Dobranocka to wieczorny blok programowy przeznaczony dla dzieci, oglądany przed snem dla uspokojenia. Miejski Ośrodek Kultury proponuje natomiast dobranocki dla dorosłych, będące jednocześnie wyborną ucztą muzyczną. Koncerty bluesowe i około bluesowe w ramach cyklu, wraz z organizowanym od 1984 roku Międzynarodowym Festiwalem Olsztyńskie Noce Bluesowe, zapewniają mieszkańcom miasta możliwość ciągłego obcowania z bluesem na najwyższym, polskim i światowym poziomie (m.in. Paul Lamb, Pat Smillie,  Boo Boo Davis, Wanda Johnson).

Bilety w cenie 15 zł do kupienia w:
● Informacja Kulturalna MOK ul. Dąbrowszczaków 3 (pn.-pt., 11.00-17.00)
● Galeria Rynek MOK ul. Stare Miasto 24/25 (wt.-ndz., 11.00-17.00)
kup online na stronie MOK ►

www.therecordcompany.net

Źródło: MOK

 

Adres
Zamkowa 1, 10-074 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Website: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.