Dany Laurent - Rola Życia

Spektakle
Termin: 2015-11-16 18:00

Miejsce: Planeta 11

Zaglądamy za kulisy teatru. W garderobie do kolejnego spektaklu szykuje się Pierre. Gdy okazuje się, że jego zegarek po raz kolejny  „przestał chodzić” zaczyna nerwowo  szukać garderobianej, chociaż do rozpoczęcia przedstawienia pozostała jeszcze cała godzina. Mathilde stara się go uspokoić, ale na nic zdają się jej starania – aktor zaczyna histeryzować. I taki stan rzeczy trwa już od lat. On skupiony wyłącznie na sobie, skrajny egocentryk, mitoman, ona spokojna, wyważona, pomocna w każdej sytuacji – jak to garderobiana w teatrze. Zanim jednak Pierre wyjdzie na scenę sytuacja tak się rozwinie, że oboje będą musieli porozmawiać o życiu – i teatralnym i osobistym.
Czytają: Alicja Kochańska i Artur Steranko, 16.11.2015, godz.18.00, Planeta 11, al. Piłsudskiego 38  

Wstęp wolny.

Projekt został zrealizowany przy współudziale finansowym Samorządu Olsztyna oraz został objęty Patronatem Prezydenta Olsztyna Piotra Grzymowicza.

 

Telefon
(89) 535 44 88
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres
Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 38, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Website: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.