Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
Data : Sobota, 1 grudzień
2
Data : Niedziela, 2 grudzień
3
Data : Poniedziałek, 3 grudzień
4
Data : Wtorek, 4 grudzień
5
Data : Środa, 5 grudzień
6
Data : Czwartek, 6 grudzień
7
Data : Piątek, 7 grudzień
8
Data : Sobota, 8 grudzień
9
Data : Niedziela, 9 grudzień
10
Data : Poniedziałek, 10 grudzień
11
Data : Wtorek, 11 grudzień
12
Data : Środa, 12 grudzień
13
Data : Czwartek, 13 grudzień
14
Data : Piątek, 14 grudzień
15
Data : Sobota, 15 grudzień
16
Data : Niedziela, 16 grudzień
18
Data : Wtorek, 18 grudzień
19
Data : Środa, 19 grudzień
25
26
27
29
Data : Sobota, 29 grudzień
31
Data : Poniedziałek, 31 grudzień

Karate Fist Fuck!

Taneczne
Termin: sobota, 18 listopad 22:00

Miejsce: Pijana Czapla

Hoody | KFF 
Początek przygody z muzyką elektroniczną rozpoczął się dla niego w 1995 roku, kiedy to usłyszał pierwsze nagrania w stylu rave, hardcore, trance, techno itd. Wtedy przyszedł czas na pierwsze imprezy, na których powoli zaczął podpatrywać starszych kolegów. Jako DJ zadebiutował 2 stycznia 1998r. w nie istniejącym już legendarnym klubie FOR. Na początku stylem, który prezentował było acid techno przepełnione kwaśnym brzmieniem Rolanda TB 303 grane z płyt CD. Pod wpływem nagrań artystów z Detroit, a także czołowych europejskich producentów muzyki techno ukształtował się styl, któremu Hoody hołduje do dziś, czyli po prostu techno. W okresie, gdy Olsztyn na klubowej mapie Polski stanowił jedynie czarną dziurę podjął się, wraz z grupą znajomych, organizacji wielu imprez w samym Olsztynie jak i jego okolicach. Do historii przejdą legendarne imprezy w lidzbarskim "Dragonie". Potem nadeszły czasy Boom Towna, Rewersu, Składnicy Sztuk i innych klubów gdzie grywał regularnie z krajową czołówką jak i zagranicznymi gośćmi, z których można wyróżnić takich artystów jak Donnel Knox (Detroit), Mercenary (Detroit), Bill Youngman (Nowy Jork), Q-Hey (Tokio), Barry Ashworth (UK). W tym samym czasie był już współprowadzącym audycji "Mixtura", poświęconej muzyce elektronicznej.
Beerhouser | KFF
Maciek Tkaczyk aka Beerhouser - DJ, producent. Związany z olsztyńską sceną muzyczną od niemal dwóch dekad. Z zawodu projektant grafiki, interesów, aplikacji. Wcześniej zajmował się także m.in. montażem audycji radiowych. Uwielbia whisky i piwo, czasem cygara. 
W wolnym czasie lubi słuchać muzyki rockowej, czasem bluesa i oczywiście muzyki elektronicznej. Zapytany o kilka słów o sobie, mówi: „Na początku tworzyłem dla siebie 
i przyjaciół. To były po prostu eksperymenty z komputerami Atari i Amiga, poznawanie sceny demo, fascynacja muzyką z gier. Inspirowały mnie wydawnictwa producentów takich jak Prodigy, Acen, Altern8, Blame, Zero B, Kraftwerk i innych, od połamanego rave nawet po italo disco. Stopniowo pojawiały się kompozycje, które nadawały się do puszczenia 
w klubach. W latach 1997-1998 zacząłem współpracę z rezydentami klubu Come In. Tworzyłem jingle na różne okazje, dzięki czemu przemycałem i testowałem własne dźwięki 
na mocnym nagłośnieniu Na podobnej zasadzie w późniejszym czasie współpracowałem również z olsztyńskim radiem UWM FM. Wkrótce pojawiły się pecety z kartami dźwiękowymi 
o niesamowitych możliwościach, które umożliwiły poprawienie brzmienia istniejących utworów, a także tworzenie nowych. Udało mi się poskładać dłuższe sety, co doprowadziło do zorganizowania pierwszych imprez. Dostałem kopa do dalszej pracy, zaczęły się pojawiać okazje do kolejnych występów, poznałem masę wspaniałych ludzi w Olsztynie, a dzięki Internetowi (wtedy jeszcze nie tak powszechnemu) także w innych miastach. Spośród wielu imprez (Olsztyn, Toruń, Bydgoszcz, Pisz, Łódź) o różnych profilach muzycznych, największe wrażenie zrobiły na mnie te związane z mocnym techno. Kultowe wydarzenia jak kilka edycji olsztyńskich „Kolejarzy”, festiwal muzyki cyfrowej w Łodzi w Forum Fabricum i wiele innych, były nie tylko okazją do wyrzucania z komputerów własnej twórczości. Były lekcjami 
z potężnymi dawkami materiału muzycznego. Mniej więcej do roku 2002 „ciągnąłem” ze sobą wszędzie dwa pecety i grywałem wyłącznie własne kompozycje, tworzone na trackerach, oprogramowaniu ReBirth, sklejane i obrabiane w Cool Edicie. Na przełomie lat 2002-2003 pojawiły się na bardzo krótko kompakty (miksowałem swoje utwory z innymi), a później jak grom z jasnego nieba spadły na mnie winyle. Aby nie odciąć się zupełnie od swojej twórczości, nagrywałem niektóre własne utwory na czarne krążki i umieszczałem w setach. Tak zaczęła się piękna przygoda z muzyką elektroniczną. Miałem zaszczyt uczestniczyć 
w wielu wspaniałych wydarzeniach, poznać świetnych ludzi z Olsztyna i regionu, z wieloma grać. Grałem na wielu imprezach w kraju, z topowymi muzykami z Polski, Europy czy USA Po drodze udało mi się wydać winyla z DJ Jordache, remiksami m.in. Angelo Mike’a, a także EPkę w wytwórni Larixa. Skomponowałem również muzykę do pokazu mody. Udało się również współtworzyć chory kolektyw muzyczny o nazwie Karate Fist Fuck (zorganizowanie dziewięciu dzikich baletów w Olsztynie; Hahkuh + Hoody + Beerh). Kolejną piękną sprawą było forum muzyczne Moszna, którego celem było skupienie i zorganizowanie lokalnej elektronicznej społeczności. Od samego początku z wielkim zapałem pomogła w tym masa ludzi, a przed spopularyzowaniem się Facebooka odwiedzało ją kilkadziesiąt tysięcy osób miesięcznie.
Hahkuh | KFF
Przedstawił się krótko, ale treściwie: Pierwsze kroki z miksowaniem zacząłem w 1995. 
Od 1994 doświadczenia z gabber, rave, nortcore. Mega zajawkę (zawdzięcza starszemu towarzystwu). Od końcówki lat 90' organizował imprezy z bardzo dobrym skutkiem. 
Kilka w klimacie "open-air". Rezydował w praktycznie wszystkich "ważnych" klubach w B-CACH. Od stycznia 1999 do grudnia 2001 współautor audycji Tunel FM (każda środa od 20:00-24:00).

Chris Ghoste
Chris Ghoste (1/2 KCG), to DJ pochodzący z Olsztyna. Jak opowiada, jego pseudonim narodził się w jednym z amsterdamskich tramwajów, kiedy miał ok. 19 lat. Wtedy też zafascynował się sztuką DJingu a jego pierwszymi guru muzyki elektronicznej stali się Armin van Buuren, Tiesto, Carl Cox, Paul van Dyk, Sven Väth i Richie Hawtin. Są nimi zresztą do dziś. 
Ich setów zaczął słuchać, mając już 14 lat, co było odskocznią od rządzącego wtedy popu
i hip-hopu.
Jego stylu nie można jasno zdefiniować, ponieważ stara się nie utożsamiać z żadnym stylem, bowiem każdy ma w sobie coś, co go urzeka. Najbardziej lubi grać i słuchać muzyki z nurtu trance i progressive, jednak nie stroni od dobrego techno, house, nu disco, deep i tech house’u.
Miał okazję wystąpić w kilku olsztyńskich klubach, a także w klubach poza granicami rodzinnego miasta, np. Agaton (Szczytno), Zinc (Warszawa). 
Jest jednym z współautorów imprezy BeatsMarket, na której wystąpił z DJ W, połową duetu DUSS.
Miał okazję zaprezentowania swojej muzyki razem z DJem Kilo podczas audycji radiowej ,,Ask Yourself” duetu DUSS w radiu DI.fm. 
Ponadto miał przyjemność wystąpienia u boku takich artystów jak: Thomas Cloud, Skytech, Dereck Recay (Obecnie DARVO), Mark Arbor, Mike Wind (Obecnie Tom Forester – połowa składu Groovefore).
https://www.mixcloud.com/duss/duss-ask-yourself-032-wguest-chris-ghoste-kilo/
https://www.mixcloud.com/Ghoste/chris-ghoste-in-progress-podcast-002-2016-07-12/

KILO

Ostródzianin, którego przygoda z muzyką zaczęła się we wczesnych latach młodości, kiedy jeszcze, jako nastolatek podróżował po największych i najpopularniejszych klubach 
i dyskotekach w naszym kraju. To właśnie te podróże i podpatrywanie najbardziej znanych DJów uświadomiły mu, że muzyka jest jego pasją, a DJ-ing stanie się formą wyrażania samego siebie.
Na początku jednak nie było łatwo. W roku 2011 za pośrednictwem znajomych muzyków w Olsztynie sprawił sobie pierwszą konsolę do grania i rozpoczął żmudny proces nauki miksowania w domowym zaciszu. Pierwsze szlify poza domem nastąpiły rok później, kiedy jesienią 2012 dostawał szanse gry w kortowskim klubie studenckim oraz innych olsztyńskich klubach. 
Jego klimat muzyczny, jak sam podkreśla, to mieszanka muzyki techno oraz progressive. Lubi klasyczne brzmienia przeplatane nowymi trendami. 
https://www.mixcloud.com/kilosmso/techno-live-set-2/
Miał okazję zaprezentowania swojej muzyki razem z Chrisem Ghoste podczas audycji radiowej ,,Ask Yourself” duetu DUSS w radiu DI.fm. 
https://www.mixcloud.com/duss/duss-ask-yourself-032-wguest-chris-ghoste-kilo/
Poza muzyką jego pasją jest… odkurzanie sierści kota w domu i bieganie 
z pampersem za swoim 7-miesięcznym synem  
A tak na poważnie inspiruje się twórczością takich artystów, jak Adam Beyer, Layton Giordani, Enrico Sangiuliano, Chris Liebing czy Sven Väth.
KCG 
KCG, czyli Kilo + Chris Ghoste. To autorski projekt dwóch olsztyńskich muzyków, których połączyła pasja do grania podobnych dźwięków. Jest to pierwsza oficjalna impreza tego duetu. Wcześniej grywali razem jednak pod własnymi aliasami, choćby na imprezie BeatsMarket, na której gościnnie wystąpił DJ W (Bydgoszcz). 
https://www.facebook.com/KCG-1005242382902298/

źródło: https://www.facebook.com/events/1922256418025297/?notif_t=event_calendar_create&notif_id=1509800630930831

 

Telefon
575 191 616
Adres
Górna 1, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Sobota, 15.12.2018