Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
5
Data : Poniedziałek, 5 sierpnia

Stand-Up Warmia / Jakub Poczęty-Błażewicz & Adam Sobaniec

Kabaret, Stand-up
Termin: czwartek, 14 lutego 20:00

Miejsce: Klub Nowy ANDERGRANT

Zapraszamy na wyjątkowy wieczór Stand-up Warmia Andergrant! Wyjątkowy, bo po raz pierwszy na naszej scenie zagra ADAM SOBANIEC i wyjątkowy, bo po prawie 2 latach wraca z nowym programem JAKUB POCZĘTY-BŁAŻEWICZ.
Będzie bardzo przyjemnie, bo to wiadomo - 14 LUTEGO i będziemy oczywiście obchodzić 2053 rocznicę obwołania Gajusza Juliusza Cezara przez senat Republiki Rzymskiej dyktatorem wieczystym, najwyższym kapłanem, imperatorem i ojcem ojczyzny oraz 110 rocznicę powstania Towarzystwa Przyjaciół Nauk w Przemyślu.
Wszystkim życzymy wiele radości.

 

E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres
Kołobrzeska 32, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Poniedziałek, 19.08.2019